1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

У ЗСУ зробили приголомшливу заяву щодо мобілізації жінок

512 Суспільство Україна

Наразі в Україні в обов’язковому порядку призивають тільки чоловіків призовного віку. Жінки ж стають до лав ЗСУ тільки добровільно.

У ЗСУ зробили приголомшливу заяву щодо мобілізації жінок

В Україні мобілізація жінок буде обов'язковою. Про це заявив сержант ЗСУ та бойовий медик Борис Хмілевський. Він вважає, що у цьому питанні не можна зволікати – треба врахувати позитивний досвід інших держав, пише ТЕЛЕГРАФ.

Як відомо, зараз жінки служать в армії лише добровільно. Складнощі на фронті можуть призвести до того, що мобілізація українок може стати повсякденною справою.

Деякі військовослужбовці впевнені, що цього потрібно вдатися вже зараз, не чекаючи погіршення ситуації на фронті. Справа в тому, що країна-агресора має суттєву перевагу у людському ресурсі.

"Обов'язкова мобілізація для жінок однозначно буде. І я вважаю, що чим швидше ми це зробимо, тим краще. У нас є добрі приклади, як це робиться в інших країнах. обвалився, нічого поганого не сталося, армія не розпалася", - зазначив Хмілевський.

За словами представника ЗСУ, йдеться про "нормальну історію, до якої нам потрібно приходити".

Військовий аналітик Дмитро Снєгирьов висловив думку про те, що запуск рекрутингу у ЗСУ призведе до того, що жінки добровільно підписуватимуть контракти та працюватимуть у частинах забезпечення.

Він нагадав про прогалини у системі призову чоловіків. Окремі категорії громадян через недосконалість законів та наявність корупційних схем продовжують ухилятися від виконання обов'язків із захисту Батьківщини.

Члена Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Вениславський солідарний зі Снєгирьовими. Однак він не погоджується з тим, що на фронті недостатньо людей. При цьому він наголосив, що демобілізація чоловіків, які вже служать, в умовах повномасштабної війни неможлива.

Читайте також: Полiцiю на фpoнт!?: до ВР подали відповідний законопроєкт

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також: