1. Новини Закарпаття
  2. >

ВООЗ заявила про новий спалах гострої інфекції в 44 країнах світу

25.09.2023 16:07 Суспільство ВАЖЛИВО

Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), кількість випадків захворювань на холеру за останній рік збільшилася більш ніж удвічі.

Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), кількість випадків захворювань на холеру за останній рік збільшилася більш ніж удвічі.

У 2022 році було зареєстровано понад 472 тис. випадків порівняно з більш ніж 223 тис. у 2021 році.

Холера була виявлена в 44 країнах. Найбільшу кількість випадків минулого року було зафіксовано в Афганістані, Камеруні, Демократичній Республіці Конго, Малаві, Нігерії, Сомалі та Сирії, пишуть ФАКТИ.

Як стверджують експерти ВООЗ, збільшенню спалахів холери сприяють конфлікти, зміна клімату, недостатні інвестиції в розвиток країн, а також міграція через вразливі території.

"Скасування обмежень, пов’язаних із Covid-19, включно зі скороченням заходів із профілактики та контролю інфекцій, а також скорочення фінансування на довідку про спалахи, впливає також на інші захворювання, включно з холерою", – зазначають у ВООЗ.

За словами фахівців ВООЗ, рівень смертності від холери становить 0,5%, що призвело до 2 349 випадків смерті. Однак наразі не вистачає даних про інфекцію.

Згідно з прогнозами, щороку може виникати від 1,3 до 4 млн випадків захворювання і до 143 тис. смертей.

Холера – це гостра діарейна інфекція, яка найчастіше передається через вживання заражених продуктів і води. Симптоми холери включають діарею, м’язові судоми, різку зміну зовнішності (западання очей, посиніння губ і вушних раковин), холодну шкіру за нормальної або зниженої температури тіла, задишку і різку слабкість.

Нагадаємо, В Україні реєстри військовозобов'язаних хочуть зробити електронними: деталі 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Читайте на ГК:“Так, буду висуватися”: Арестович заявив, що іде в президенти
Читайте на ГК:Прожити на 2000 грн нереально, але і їх можуть “відібрати”: в Україні переглянуть виплати по інвалідності
Читайте на ГК:Астрологи назвали домосідів за знаком Зодіаку