1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

"Гроші не даватимуть, але один раз забезпечать безплатними квитками...": уряд Чехії ухвалив зміни у закон про українців

106

Також визначено максимальний розмір виплат та умови допомоги тимчасовим переселенцям, які планують повернутися додому.

"Гроші не даватимуть, але один раз забезпечать безплатними квитками...": уряд Чехії ухвалив зміни у закон про українців

В країні ухвалили шосту поправку до закону Lex Ukrajina, яка вносить зміни у правила перебування українців, пише ProUkrainu.

Серед іншого, йдеться про продовження тимчасового захисту до 2025 року. Також визначено максимальний розмір виплат та умови допомоги тимчасовим переселенцям, які планують повернутися додому. Гроші не даватимуть, але один раз забезпечать безплатними квитками, тимчасовим житлом (за потреби).

Також внесли зміни щодо освіти — під час навчання директор може на необхідний період частково або повністю замінити шкільну програму відповідно до потреб школярів чи студентів лише в тому випадку, якщо вони мають тимчасовий захист менш як 12 місяців. Також директор середньої школи може зарахувати учнів під час навчального року тільки, якщо вони перебувають у Чехії з тимчасовим захистом менш як 12 місяців. Зазнала змін і сама процедура подовження захисту. Зокрема, додали обов’язкове анкетування для українців.

Читайте також: Важлива інформація для закарпатських фермерів: USAID виділяє $1 млн доларів під гарантії страхування майбутнього врожаю

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber