1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Пошуки тривали кілька днів: на Ужгородщині знайшли заблукалого у лісі чоловіка

297
Суспільство Новини Ужгорода

Повідомлення про зникнення чоловіка надійшло ще 13 вересня.

Пошуки тривали кілька днів: на Ужгородщині знайшли заблукалого у лісі чоловіка

Про це інформує Головне управління ДСНС України у Закарпатській області

13 вересня о 23:00 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що мешканець с. Люта Ужгородського району 1952 року народження, близько 12:00 пішов у напрямку лісового масиву та не повернувся. 14.09.2023 о 03:00 пошукові роботи призупинено, чоловіка не знайдено.

"14.07.2023 о 07:00 пошуки продовжено. О 12:10 заблукалого знайдено. Медичної допомоги чоловік не потребував, тож фахівці ДСНС супроводили його до місця проживання", - зауважують у відомстві. 

Для проведення пошуково-рятувальних робіт залучалося дві одиниці техніки та 10 рятувальників гірських пошуково-рятувальних відділень с. Вишка та м. Ужгород.

"Іще 13 вересня 71-річний мешканець смт Великий Березний разом із другом вирушив туристичним маршрутом с. Вишка – урочище Блакитна Лагуна – с. Чорноголова. Однак у певний момент мандрівники втратили орієнтир і чоловік, залишивши рюкзак із телефоном товаришу, вирушив на пошуки стежки.

Коли за деякий час він не повернувся, занепокоєний друг сам став шукати вихід із лісу та зв’язався з сином заблукалого, а той подзвонив за номером 101. Рятувальники шукали чоловіка до третьої ночі, а зранку 14 вересня відновили роботи.

Опівдні його знайшли в лісовому масиві між селами Чорноголова й Лумшори. Оскільки медичної допомоги заблукалий не потребував, його доставили до с. Люта й передали сину.", - розповідають у відомстві.

Читайте також: Важлива інформація для закарпатських фермерів: USAID виділяє $1 млн доларів під гарантії страхування майбутнього врожаю

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber