1. Новини Закарпаття
  2. >

Вогонь поширювався дуже швидко: на Хустщині згоріла новенька “Ауді” (ФОТО)

14.09.2023 17:01 Суспільство

У пожежі на Хустщині згоріло авто, вогонь пошкодив надвірну споруду.

У пожежі на Хустщині згоріло авто, вогонь пошкодив надвірну споруду.

Пожежники врятували вiд знищення вогнем житловий будинок у Хустському районi. Про це iнформують в У ДСНС України у Закарпатськiй областi.

Сьогоднi вночi пожежа охопила надвiрну споруду на територiї приватного обiйстя, що на вул. Українськiй у селi Зарiччя Хустського району. За словами господаря, увечерi вiн бачив блимання свiтла у гаражi, а трохи пiзнiше вийшов надвiр i виявив, що всерединi усе палає й вогонь перекидається на лiтню кухню. Вiн зателефонував за номером 101 i разом iз сусiдами пробував стримувати полум’я.

На мiсце подiї прибули два вiддiлення 15-ї державної пожежно-рятувальної частини мiста Iршава. Насамперед вони локалiзували загорання на площi 56 кв.м i не допустили перекидання вогню на розташований поруч будинок. Ще через годину пожежу в надвiрнiй спорудi повнiстю лiквiдували. Полум’я знищило покрiвлю й перекриття будiвлi, а також автомобiль Audi Q7 2020 року випуску, що знаходився в гаражi.

Читайте на ГК:"Ми ще не усвідомлювали, що насправді відбувається, розуміння прийшло пізніше": медик 128-ї Закарпатської бригади про службу на передовій (ФОТО)
Читайте на ГК:ДТП можна оформити без поліцейських: на Закарпатті нагадують про Європротокол
Читайте на ГК:У Закарпатті знову активізувалися шахраї: несподіваний "приз" може залишити вас без копійки