В останню земну дорогу провели сьогодні в Ужгороді 31-річного солдата, кулеметника стрілецької роти військової частини А4805 Антона Хрипака.

Після отриманого у бою важкого поранення Антон Михайлович помер 2 вересня 2023 року, повідомляє Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка
"Щирий, добрий і з відкритий серцем – так про Антона Хрипака відгукуються ті, хто його знав.
Прощалися із захисником на набережній Незалежності.
Від головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного зачитали пам'ятний лист на знак глибокої вдячності за жертовне служіння в лавах ЗСУ", - йдеться у повідомленні.
Після заупокійної літургії скорботна хода пройшла вулицями міста до Пагорба Слави – тут Героя поховали із усіма почестями.
Вічна та світла йому пам'ять.
Читайте також: Правоохоронці затримали інспектора прикордонного загону разом зі спільником під час отримання хабаря
Читайте на ГК:На Закарпатті поліцейські виявили у 27-річного чоловіка речовини, схожі на наркотичні (ФОТО)Читайте на ГК:На Закарпатті зґвалтували 14-річну дівчину: поліція затримала підозрюваного
Читайте на ГК:На Закарпатті рятувальники розшукали чоловіка, який заблукав в лісовому масиві