1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

"Собак не можна стримати": на Закарпатті люди потерпають від небезпечних нічних візитів

1352
Суспільство Закарпаття

Жителі регіону налякані зростанням крадіжок у темний період доби.

"Собак не можна стримати": на Закарпатті люди потерпають від небезпечних нічних візитів

Закарпатці розповідають, що у селах районів області активізуються нічні злодії. В людей крадуть як запаси з підвалів, зламуючи надійні замки, сільгоспінвентар тощо. Як розбивають замки на підвалах та проникають до пивниць жителів, аби там поживитись, "Голос Карпат" уже писав у попередній публікації.

Жителі кажуть, що дедалі частіше крадіжок більшає, злодії вдаються до різних вчинків. Під час війни в людей на селах почали масово цупити із полів кукурудзу й картоплю. Багатьом жителям, через таких візитерів на їхніх полях, не вдалося зібрати цьогоріч урожай. Через ласих поживитись чужою городиною, люди стали виходити на нічні вартування.

З настанням холодів, крадіжки зросли і це велика проблема в громадах.

Наразі на Перечинщині люди кажуть, що у них крадуть тверде паливо. Чорну роботу зловмисники, вочевидь, роблять вночі. Тоді, кажуть люди, собаки починають сильно гавкати, а надворі лунають незрозумілі й підозрілі водночас звуки. Мовляв, і дійсно, у ці години активізуються злодії.

"Дедалі частіше розводиться у наших селах таких дармоїдів. Крадуть безбожно. В людей пропадає сільгоспінвентар із сараїв, а зараз ще і дрова почали масово цупити із обійсть", - розповідає пані Марія.

"В мене з дровітні потягали - то на виду, не закривається. У сусіди, має складені біля потока, теж тягнуть вночі, бо уже вдень лиш помічає, шо вкрали, хибить у клітці",- розповідає Марія.

"Недавно вночі пси таке чудо робили, гавкали з різних боків. То була десь друга година ночі", - каже Марія.

"Вікно було в мене відчиненим. Двічі шось лупло недалеко від хати, був схожим звук, ніби дрова скидали із клітки", - ймовірно тоді і цупили "черговий вантаж" від сусіда, - чи намагались проникнути у дровітню",- розповідає газдиня. 

"Але не можу це стверджувати, може й не крали тоді, утім люди поголовно жаліються, як у них пропадають дрова", - каже Марія.

"Страшне. Йде зима, люди собі складають запаси, купують дрова, які зараз такі дорогі, а злодії тягнуть.

Нагадаємо, На Закарпатті зафіксували аномалію (ФОТОФАКТ) 

Проданий символ однієї громади на Закарпатті: війна відмежувала народні цінності (ФОТО) 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber