1. Новини Закарпаття
  2. >

Моторошний вигляд, ніби могила: закарпатку налякало побачене в лісі (ФОТО)

08.09.2023 18:51 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Шокуючу знахідку виявили у лісі на Перечинщині.

Шокуючу знахідку виявили у лісі на Перечинщині.

Моторошний доволі об'єкт було виявлено днями в одному з урочищ. Місцева жителька вирушила у ліс в грибну розвідку й наштовхнулась на несподівану знахідку. На перший погляд жінці здалося, що вона бачить хрест серед лісу й злякалась. Утім, зрештою, переборовши свій страх, жінка наважилась підійти ближче до місця та розібратись, що ж їй зустрілось в березовому лісі та ще й серед білого дня.

"То був недільний день. Після обіду я вирушила у ліс по гриби на нашу "Полунцю". Ходила може годину, а може і більше, знайшла трохи лисичок та підосичників та й уже йшла додому. Спускалась березиною униз і раптом помітила вже під берегом як трохи вище березини стоїть величезний товстезний хрест. На перший погляд стало ніяково, подумала, звідки може бути якась могила у нашому лісі та ще й із таким дивним хрестом", - розповідає пані Марія.

"Утім, стало цікаво, останнім часом іде війна в Україні, то всяке можна побачити. Йду я ближче, дивлюся, а то ніякий не хрест, а береза так дивно виросла у такій формі", - каже грибарка.

"Знімок зробила напам'ять, яку чудаію бачила в лісі", - каже Марія.

Нагадаємо, раніше ми писали як в одному з місцевих лісів грибник знайшов дерево із рогами оленя.

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Читайте на ГК:Небесне військо поповнив ще один закарпатець: смертю хоробрих загинув воїн з Мукачівщини (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатська митниця б'є рекорди: фінансові показники вчергове перевиконані
Читайте на ГК:Депутати під виглядом «відряджень» відпочивають за кордоном: СБУ провела обшуки в Ужгородській міськраді (ФОТО)