1. Новини Закарпаття
  2. >

"Буянять безпробудно": жителям Закарпаття влаштовують "диско-метал" під вікнами

08.09.2023 12:15 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

У закарпатських громадах з обуренням реагують на "вибрики" п'яних сусідів.

У закарпатських громадах з обуренням реагують на

На Перечинщині місцеві жителі укотре не задоволені поведінкою переселенців та п'яних сусідів, яким не спиться ночами. Зі слів очевидців, поки у східній частині держави іде війна, приїжджі дедалі частіше "качають" права у громадах та зі зневагою ставляться до місцевих. Про один з інцидентів у ресторані на Перечинщині "Голос Карпат" уже писав у попередніх публікаціях. Також слід нагадати і випадок за участю переселенця - відомого блогера Владислава Касянова у Мукачеві, який побив перехожого за зроблене йому зауваження на тему володіння українською мовою.

І таких випадків є чимало, розповідають закарпатці. Вони трапляються в автобусах, магазинах, чи просто на вулицях можна зіткнутися з агресивно налаштованими переселенцями. Проте, є і винятки серед осіб ВПО. Це, зокрема ті, що із перших моментів повномасштабного російського вторгнення взяли на себе місію волонтерів й активно влились в культурне й громадське життя населення.

Однак, є і ті, що відсиджуються в дорогих ресторанних закладах та не бажають ніяким чином допомагати ні армії ні брати жодної активної участі у вирішенні громадських питань, розповідають місцеві жителі.

Вистачає проблем, кажуть люди, і від своїх, тим паче п'яних сусідів, які полюбляють влаштовувати пишні гулянки що серед білого дня в своїх обійстях, що у різні години, вмикають на повну потужність російську музику та тим самим порушують громадський спокій.

Відзначмо, наразі на рівні місцевих рад заборонено слухання російської музики у громадах й гуляння у ресторанах до пізніх годин. Такі заборони, зокрема, діють на території Перечинської ОТГ.

"Тим алкашам не можна витримати. Мало того, що ненаших багато по ресторанах - п'ють, відсиджуються на курортах, та ще й алкоголіків побільшало серед місцевих у час війни", - відзначає Олександра.

"П'ють навіть діти уже. Неспокійно на кожній вулиці, всюди п'яні гуляють. Особливо вночі, дітей не пускаємо, бо всяких тут розвелося", - відзначає мешканка Перечинщини.

"На нашій вулиці одним взагалі щонедень свято. Понапиваються, потім б'ються. Бігають по ночах, влаштовують розбірки між собою", - додає жінка.

"А от позавчора сусіди укотре влаштували собі гучне диско в дворі. На нижньому кінці вулиці похорон, а там так бандують, якби на весіллі", - розповідає співрозмовниця.

"Вчора включили російську музику й самі співали. Від пообіду як почалися у них концерти, до пізньої ночі буянили там. Неодноразово була там поліція, проте, що візьмеш з п'яного, їм то до лампочки. Один раз тверезні, а місяць в запою".

Нагадаємо, Нещадно побитий "рудою": на Закарпатті висох на лозі популярний сорт винограду 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Читайте на ГК:Небесне військо поповнив ще один закарпатець: смертю хоробрих загинув воїн з Мукачівщини (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатська митниця б'є рекорди: фінансові показники вчергове перевиконані
Читайте на ГК:Депутати під виглядом «відряджень» відпочивають за кордоном: СБУ провела обшуки в Ужгородській міськраді (ФОТО)