1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Міжгірщині у власність громади перейшло нерухоме майно вартістю майже 4,5 млн грн

06.09.2023 15:58 Суспільство ВАЖЛИВО

Допомогла відстояти майно громади прокуратура Закарпаття.

Допомогла відстояти майно громади прокуратура Закарпаття.

За позовом Мукачівської окружної прокуратури суд ухвалив рішення щодо передачі безхазяйної нерухомості в комунальну власність громади Воловця.

"Наразі майно вже зареєстровано за Воловецькою селищною радою.Окружна прокуратура виявила, що на території населеного пункту знаходиться колишній склад будівельних матеріалів площею 103,58 м², який, ймовірно, не має власника. Орган місцевого самоврядування здійснив комплекс заходів задля пошуку володільця, однак знайти його не вдалося, а жодних звернень від громадян про належність їм цього майна не надходило", - йдеться у повідомленні. 

Нерухомість протягом кількох років перебувала на обліку як безхазяйна, що за законодавством дає можливість передати її в комунальну власність. Для цього орган місцевого самоврядування повинен був звернутися до суду, однак тривалий час бездіяв. З огляду на це прокуратура подала позовну заяву.

Наразі ж вдалося досягнути реального виконання судового рішення.

"Вартість нерухомості оцінено в близько 4,5 млн грн. Передача майна в комунальну власність дасть можливість вирішити питання щодо його збереження та подальшого ефективного використання в інтересах громади", - зауважують у Закарпатській прокуратурі.

Читайте також: Жителів Закарпаття застерігають про смертельну загрозу

Читайте на ГК:На Міжгірщині сталася ДТП між автобусом та вантажівкою: є потерпілі (ФОТО)
Читайте на ГК:Небайдужих просять долучитися: на Міжгірщині жінка шукає зниклого брата (ФОТО)
Читайте на ГК:Переплутала педалі та вчинила ДТП: на Закарпатті суд звільнив водійку від покарання /РІШЕННЯ СУДУ