1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

"Товар, наче свиням": закарпатців годують плісенню, хробаками й іншою "нечистю"

8272
Суспільство Закарпаття

Жителі Закарпаття продовжують нарікати на магазинний товар із чималими сюрпризами.

"Товар, наче свиням": закарпатців годують плісенню, хробаками й іншою "нечистю"

Під час війни у закарпатських магазинах дедалі частіше можна придбати продукти із чималим рядом сюрпризів. Це і консерви, і молочні продукти, і макарони та хлібобулочні вироби. Неякісним товаром магазини продовжують "годувати" місцеве населення, яке у свій час із обуренням реагує на таку ситуацію та висловлює ряд невдоволень.

Тему зіпсованих магазинних товарів часто порушують у соціальних мережах, утім не часто у цій ситуації щастить покупцям. Одні намагаються виправдати "чесність" самих продавців, а інші ж спішать звинуватити покупця, що імовірно хоче облити брудом чи то відповідну торгову точку або ж понизити репутацію власника магазину. Водночас, факт залишається фактом. Жителям області не один раз впихають товар далеко не першої свіжості й Перечинщині у цьому плані не виняток. Люди розповідають, що не один раз купували в місцевих торгових точках товар із плісенню та хробаками, водночас повернути у магазин такий товар не завжди вдавалось. Зокрема, не щастить із поверненням коштів за придбання зіпсованого продукту у разі, якщо в магазині не видали чек, де зазначені назва продукту і його вартість.

Не надто свіжий товар було куплено жителем Перечинщини в одній з місцевих торгових точок. Світлиною придбаного "сюрпризу" чоловік поділився у мережі Фейсбук. У своєму пості користувач соцмережі назвав торговий заклад у населеному пункті, де він проживає та часто робить покупки.

У мережі Фейсбук із цього приводу розпалилася жвава дискусія. Одні писали, що магазин потрібно закрити, оскільки у ньому люди не вперше купують несвіжі продукти. Водночас інші коментували, що продавець винен сам, що зробив такий вибір й купив товар, не дивившись на строк придатності. Дехто ж відзначив, що строк придатності придбаного продукту може бути узагалі ні до чого, оскільки на ньому не має ні плісняви, ані піни чи ще якихось ознак, що товар дійсно несвіжий. Водночас під кришкою від придбаного продукту у скляній тарі видніють незрозумілі чорні утворення, що мають форму личинок або ж інших відкладень комахами.

Нагадаємо, Без паніки, але будьмо готові: чим слід робити запаси жителям Закарпаття на зиму? 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber