1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Пів тисячі за одну ягоду: кавуни цьогоріч для закарпатців будуть розкішшю

2596
Суспільство Закарпаття

В Україні стартує сезон кавунів, утім ціни на ягоду не надто радують покупців.

Пів тисячі за одну ягоду: кавуни цьогоріч для закарпатців будуть розкішшю

   Як уже раніше інформував "Голос Карпат", цьогоріч українцям не вдасться наїстись дешевих смугастих ягід з Херсона через трагедію (підрив дамби рашистами) на Каховській ГЕС. Утім, дефіциту баштанних, зазначають експерти цього сезону не буде. Кавуни постачатимуть з інших областей України - Вінничини, Одещини тощо. Також на ринках держави будуть і приводні кавуни з Азербайджану й Туреччини.

   До слова, на деяких українських базарах цьогоріч уже є в продажу вітчизняні та іноземні баштанні. Утім, ягоди, кажуть, великі й вони важать майже пів тисячі за одну штуку. З Азербайджану й Туреччини ягоди значно дорожчі за українські і вони вартують 50 гривень за кілограм. Кавуни з Одещини дещо дешевші й обійдуться краянам у 45 гривень за кілограм.

   На Закарпатських базарах сезон кавунів ще не масовий, утім смугастими уже активно торгують у супермаркетах й магазинах. Ціни також доволі кусаються - 400-500 гривень за одну ягоду. Отож закарпатцям посмакувати задешево ягодою наразі не вдасться.

   Відзначмо, раніше "Голос Карпат" інформував, що закарпатські фермери також готують на продаж цьогорічний врожай кавунів.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber