1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Барвінком лікує чоловічі хвороби: травниця з Виноградова поділилася рецептами народних екстрактів із трав

1300
Суспільство Новини Виноградова

Барвінок для інтиму, щавель від зубного болю, а кропива для очищення крові.

Барвінком лікує чоловічі хвороби: травниця з Виноградова поділилася рецептами народних екстрактів із трав

Травиця з Виноградова Наталія Молнар каже, що рослини наприкінці весни – на початку літа мають найбільшу силу, адже ще молоді. Утім зрізати радить тільки здорові стебла і в екологічно чистих місцях, а не поблизу трас та підприємств. Жінка добре знається на виготовленні різних настоянок для покращення здоров’я, але застерігає – безконтрольно їх вживати не можна. Також не радить самотужки експериментувати з травами, аби не нашкодити собі, пише «Карпатський об’єктив».

Закарпатка поділилася найбільш затребуваними рецептами народних екстрактів із трав, які можуть покращити як чоловіче, так і жіноче здоров’я.

Барвінок допомагає налагодити в родині інтимні стосунки

Уже кілька тижнів поспіль мешканка Виноградова блукає горами-долами, збираючи у свій великий плетений кошик різні рослини. Наразі, каже, період заготівлі барвінку.

«Передусім зазначу, що я не знахарка, не ворожка, не шептунка чи відьма, а фітотерапевт. За фахом – медсестра, але за спеціальністю не працюю вже давно через сімейні обставини. Спочатку діти були хворобливими, потім – мала серйозні проблеми з власним здоров’ям. Власне, аби стати на ноги і зцілитися, я й зацікавилася травами. Закінчила кілька різних курсів, маю як українські, так і міжнародні сертифікати. Традиційна медицина для мене завжди на першому місці, а лікування травами – вже як доповнення, чи профілактика. Всьому, що вмію, навчилася сама, допомогла вже багатьом людям. Травами займаюся від весни до осені – це не просто період збору, але й висушування рослин, виготовлення зборів, настоянок, екстрактів, порошків. Взимку відпочиваю і витрачаю запаси. Тепер, наприклад, період збору барвінку. Це – унікальна рослина, наділена протизапальними якостями, може бути проносним засобом, кровоочисним. Допомагає також при неприємному запаху з рота, хворобах дихальних шляхів, а також вгамовує зубний біль. До складу багатьох магазинних препаратів входить саме барвінок. Це – насправді дуже унікальна лікарська квітка», – розповідає жінка.

Утім головною цілющою властивістю цієї рослини пані Наталія називає покращення чоловічої потенції та лікування жіночого безпліддя.

«Наші пращури не дарма плели весільні вінки з барвінку. Вони точно знали, що для подружжя рослина є просто незамінною у плані продовження роду. Після церемонії шлюбу ці вінки навіть колись зашивали в подушки молодят і вони мали на них спати. І це – не просто народний звичай, розвага, а давня мудрість цілих поколінь. Насправді барвінок допомагає налагодити в родині інтимні стосунки і швидше завагітніти жінкам. Справа в тому, що у складі барвінку містяться більше 20 видів алкалоїдів. Ці біологічно активні сполуки впливають на роботу головного мозку та на все наше тіло, у тому числі – на статеві органи. Отже, як зробити настоянку для зміцнення чоловічок сили? Збирати квіти потрібно під час цвітіння у суху теплу погоду. Робити це бажано зранку, або хоча б о першій половині дня. Потім рослини слід висушити. Тільки після цього починаємо готувати еліксир кохання. Подрібнюємо у кавомолці барвінок і беремо його з розрахунку 20 грам квітів на 250 міліграм горілки, варимо протягом 10 хвилин на повільному вогні. Приймати настоянку потрібно протягом чотирьох днів по 8 крапель вранці та 8 увечері. Після цього варто зробити невелику перерву (можна так само 4 дні, або тиждень) і продовжити прийом. Але потрібно пам’ятати, що рослина – отруйна і зловживати настоянкою не варто. Якщо немає можливості назбирати квітку самотужки, її можна купити у аптеці. Жінки також можуть приймати цей еліксир, він є дуже корисним тоді, коли молодиця не може завагітніти. Однак наполегливо раджу всім не покладати всі надії тільки на чудо-зілля! Адже якщо виникає проблеми з потенцією чи дітонародженням, усе ж варто звернутися до лікаря, бо тільки повне обстеження може виявити справжню причину неприємностей і це, не допусти того, Боже, може бути серйозна хвороба, подолати яку можна тільки оперативним втручанням!», – заявила травиця.

Щавель від зубного болю і кропива для очищення крові

Що таке зубний біль – знайомо кожному і не завжди в кожного є можливість піти до стоматолога. Часом потрібно хоча б дотерпіти до ранку. І в таких випадках, на думку Наталії Молнар, на допомогу можуть прийти народні засоби.

«Почну з того ж таки барвінку. Він – універсальний! Можна зварити собі відвар. Для цього беремо столову ложку листя рослини, заливаємо склянкою води і кип’ятимо протягом 30 хвилин. Потім остуджуємо і полощемо зуби. Також можна зробити настоянку з аїру. Для цього столову ложку коренів заливаємо склянкою горілки і настоюємо протягом 14 днів. Звісно, якщо зуб болить уже, то чекати ніхто не буде, але якщо такий засіб є вдома, ним можна скористатися. Якщо ж потрібно щось робити з зубом терміново, допомогти може прикладений до нього шматочок сирого буряка, лист валеріани або кінського щавелю. Утім всі ці засоби знімуть біль тільки тимчасово, тож до лікаря йти все одно потім доведеться, бо жодна трава світу відремонтувати хворий зуб не зможе!» – наголосила вона.

Будь-які хвороби закарпатка вважає передусім результатом забруднення організму, тож кожному вона радить його почистити.

«Будь-яке лікування повинне починатися з очисток. Є дуже багато способів, як це зробити. Із трав найкраще підійдуть чаї з ромашки, лопуха, м’яти, меліси, алтея та крушини. Для того, аби позбутися ще й зайвої ваги, корисно вживати спіруліну та насіння льону. Якщо ж у вас прищики і засмучує стан шкіри, треба негайно чистити кров! І найкраще у цьому допоможе кропива. Збирати її можна практично від ранньої весни до пізньої осені, часто навіть у грудні. Але все ж раджу насушити листя молодої, бо вона багата на енергію і найбільш дієва. Кров фактично є бензином для організму і чимало недуг пов’язані саме з тим, що вона в нас забруднена токсинами та всілякою «хімією», яку споживаємо. Що можна приготувати з кропиви? Усе! Від супу, чаю – до десертів і детокс-коктейлів. Наприклад, у борщ замість капусти накришіть листя цієї лікарської рослини. Або ж приготуйте десерт, який полюблятимуть навіть діти. Дам рецепт. У блендері подрібнюєте банан, будь-які сезонні ягоди чи фрукти, доливаєте дві склянки води та додаєте ложку меду. Туди ж кидаєте кілька листків кропиви. На смак вона відчуватися не буде, але свою роботу зробить! Отримаєте дуже смачний напій, який за зарядом енергії після приймання може замінити навіть каву», – ділиться секретами пані Наталія.

Також, за словами виноградівчанки, багато наших краян страждають від серцевих хвороб та підвищеного тиску. Нормалізувати його та покращити роботу серця вона також радить барвінком.

«У немолодому віці організм людей перенасичений ліками, тож якщо є можливість, усе ж краще їх не вживати. Тому можна спробувати дієвий, але невинний засіб. Протягом 20 хвилин настояти у склянці окропу чайну ложку листя барвінку. Випити це все потрібно протягом доби, розділивши на три рази. Тиск нормалізується за кілька прийомів. Якщо так само робити собі чай із зелених молоденьких листочків, настоянка допоможе і від головного болю, і зміцнить серцеві м’язи. Справа в тому, що таблетки одне лікують, інше калічать. Усі препарати мають протипоказання, просто їх не всі читають. Тому прості природні засоби обійдуться і дешевше, і менше зашкодять організму. Колись же наші пращури лікувалися тільки травами і були у рази здоровішими, ніж сучасне покоління», – запевняє закарпатка.

Свого часу Наталія Молнар сама багато нездужала, мала проблеми з суглобами, ревматизм, камені у жовчному міхурі. Зцілила себе сама за допомогою фітотерапії, без жодної таблетки.

«Як би там не було, а нехтувати порадами спеціалістів я наполегливо не раджу нікому! Принаймні, з лікарем також завжди можна порадитися, якими натуральними засобами можна замінити аптечні ліки!», – стверджує вона.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Берегівщині рятували життя лелеченяти.

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber