1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Ще дотепер відчутні збитки: на Ужгородщині виявили значне знищення флори

10.06.2023 09:52 Суспільство

Збитки навколишньому природному середовищу склали 21 мільйон 600 тисяч гривень, матеріали виявлених порушень скеровані до правоохоронних органів для проведення розслідування.

Збитки навколишньому природному середовищу склали 21 мільйон 600 тисяч гривень, матеріали виявлених порушень скеровані до правоохоронних органів для проведення розслідування.

У результаті проведення роботи з охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів та проведення заходів щодо моніторингу публікацій у засобах масової інформації працівники Державної екологічної інспекції у Закарпатській області провели обстеження та спільний огляд з працівниками поліції території лісового фонду Великоберезнянського лісництва філії «Ужгородське лісове господарство».

Інформує Державна екологічна інспекція у Закарпатській області."Встановлено, що в результаті лісової пожежі, яка мала місце минулого року, пошкоджено та знищено лісові культури на площі 16 га. 158 дерев цінних порід пошкоджено до припинення росту та 65 пнів від зрубаних дерев без ознак відведення їх в рубку. До цього часу лісовідновлювані заходи на знищених ділянках працівники господарства так і не провели, розбіжність у площі пожежі склала 4 га", - йдеться в повідомленні. Збитки навколишньому природному середовищу склали 21 мільйон 600 тисяч гривень, матеріали виявлених порушень скеровані до правоохоронних органів для проведення розслідування та відправлено претензії лісовому господарству для відшкодування заподіяних збитків.

Наголошуємо, що згідно ст. 13 Конституції України ліс належить народу України, а лісгосп являється користувачем, в обов’язки якого входить охорона та захист лісу в тому числі від пожеж.

У зв’язку з чим Державна екологічна інспекція у Закарпатській області просить у цей пожежонебезпечний період утриматися громадян від розведення багаття у лісі та на відкритих територіях та суворо дотримуватися правил пожежної безпеки.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

333