1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Вони вже не знають, що зі мною зробити": на Закарпатті відому волонтерку звинуватили у шахрайстві й "облили брудом"

06.05.2023 09:24 Суспільство Ексклюзив

Волонтерку із Березнянщини Римму Митрак звинувачують у шахрайстві.

Волонтерку із Березнянщини Римму Митрак звинувачують у шахрайстві.

На Закарпатті відома волонтерка Із Березнянщини Римма Митрак неодноразово постає в епіцентрі чиїхось невдоволень й обурливої критики щодо своєї діяльності. Але варто зазначити, майже постійно благодійницю звинувачують не заслужено й багато людей стають на її захист у цій ситуації. На разі пані Римму намагаються звинуватити у шахрайстві і нібито безсоромному у ставленні до ВПО. Відповідний допис благодійниця оприлюднила у мережі Фейсбук, де зазначила, що її намагаються вкотре облити брудом. Жінка поділилась коментарями, в яких йдеться, що вона, цитуємо "безсовісна волонтерка й виганяє людей, що потребують її допомоги". Також волонтерку не заслужено обізвали.

 

 

 

На захист жінки одразу стали усі небайдужі, які знають Римму виключно із хорошої сторони та підтверджують їх чуйність й порядність у здійсненні волонтерства. Коментаторів, що намагаються вчинити наклеп на Римму й заплямувати репутацію жінки, засуджують в підлості й дезінформації.

 

 

Варто відзначити, Римма Митрак - одна із перших на Закарпатті благодійниць відгукнулась допомогти переселенцям, які опинились у величезній біді. Жінка створила за невеликий період такий потрібний у скрутній ситуації хостел, який радо почав приймати тікаючих від пекла війни із початку повномасштабного вторгнення  Необхідне житло для потреб ВПО було створено за допомогою усіх небайдужих та за підтримки волонтерів із закордону, де в Римми, як вона відзначає, багато друзів. Також нагадаємо, у свій час той самий хостел на Березеянщині намагалися зачинити й вигнати із нього людей, як писала Римма Митрак

Нагадаємо, Скандал в Ужгороді: як закриватимуть питання дискримінації дитини з ДЦП 

Читайте на ГК:На кордоні зі Словаччиною спрацювала база даних «Інтерпол»: відома причина (ФОТО)
Читайте на ГК:Трагічна звістка шириться краєм: у боях за Україну загинув ще один закарпатець
Читайте на ГК:Ще дотепер відчутні збитки: на Ужгородщині виявили значне знищення флори