1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Спецоперація на Закарпатті: залучать майже всі силові структури та авіацію

130194
Суспільство Закарпаття

З 27 квітня на українсько – румунській ділянці Мукачівського прикордонного загону розпочинаються активні заходи проведення спільної спеціальної прикордонної операції «Захід-2023».

Спецоперація на Закарпатті: залучать майже всі силові структури та авіацію

Метою спецоперації є ефективна протидія активізації протиправної діяльності на державному кордоні, нарощування зусиль в охороні державного кордону, посилення контролю за дотриманням режиму державного кордону та прикордонного режиму, стабілізації обстановки на ділянці відповідальності прикордонного загону, адекватного впливу на її розвиток та удосконалення оперативно-службової діяльності.

Заходи будуть проведені у взаємодії з Чопським та Чернівецьким  прикордонними загонами, співробітниками Національної гвардії України, територіальними підрозділами Національної поліції та Служби безпеки України, територіальними підрозділами комплектування та соціальної підтримки, органами державної влади та місцевого самоврядування з активним залученням відомчої пілотованої та безпілотної авіації.

В рамках операції здійснюватиметься посилення контролю за дотриманням режиму державного кордону та прикордонного режиму.

Нагадаємо, Дешеві квартири з ремонтом і проблемами: яке житло пропонують українцям

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber