1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Виноградові в парку Перені провели акцію «Зелений паросток майбутнього» (ФОТО)

18.03.2023 21:53 Суспільство

В межах акції висадили понад 100 штук саджанців різних видів дерев.

В межах акції висадили понад 100 штук саджанців різних видів дерев.

17 березня керівники гуртків та вихованці Еколого-натуралістичного центру учнівської молоді разом з лісниками Шаланківського лісництва (лісничий Матушак Тарас Васильович, помічник лісничого Гаджега Степан Іванович) та Виноградівського лісництва (лісничий Антал Іван Григорійович, помічник лісничого Пацкань Василь Володимирович), досвідченим працівником парку Штайгер Йосипом Йосиповичем об’єднались для доброї справи.

"Посадка лісу – клопітка праця, результати якої можна буде побачити аж через кілька десятків років. Акція “Зелений паросток майбутнього” покликана залучити дітей до активної природоохоронної діяльності, продемонструвати важливість збереження та примноження лісів", - зазначив у дописі Виноградівський Екоцентр.

Працівники філії „Берегівське лісове господарство” для проведення акції, яка проходила у парку Перені, забезпечили більше 100 штук саджанців різних видів дерев: сосна звичайна, дуб червоний, дуб звичайний, береза, горіх чорний, каштан їстівний, граб, бук, ясен, клен.

До слова, саджанці було надані безкоштовно.

Юні природолюби завзято та старанно працювали. Учасники акції були розділені на групи, кожна з яких мала закріплену за нею територію. Кожна група мала чим зайнятися: робили розмітку, копали лунки, носили воду, поливали напередодні висаджені працівниками парку соснові та березові саджанці дерев, заготовляли кілочки для підв'язування та висаджували саджанці. Для того, щоб молоді деревцята прижилися, гуртківці, рясно полили їх водою.

Метою акції „Зелений паросток майбутнього” було привернути увагу дітей та молоді до необхідності вирішення екологічних проблем і зробити свій внесок — нехай скромний, але реальний — у поліпшення екологічного оточення.

"Вихованці гуртків, зробили добру справу. Тим більше приємно, що під час посадки дерев активними були школярі, у яких саме формується світогляд і думка про важливість охорони природи", - додається в дописі.

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що  в мережі оприлюднили зворушливий вірш про Виноградів.

Читайте на ГК:"Згадаймо тих, яких не забували": у Виноградові відбудеться вечір пам'яті
Читайте на ГК:Пошуки чоловіка, якого шукали у річці на Виноградівщині, завершено
Читайте на ГК:У Виноградові затримали 56-річного чоловіка: що він накоїв