1. Новини Закарпаття
  2. >

"Скоро буде голодомор із тими законами": мережу Фейсбук "розривають ущент"

18.03.2023 09:01 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Українцям "підготували" черговий сюрприз.

Українцям

Громадян України змусять платити чималий штраф за торгівлю черемші. Наразі одну із перших вітамінних рослин цього сезону вже продають на базарах. Утім, дехто не знає, що за торгівлю таким товаром буде змушений заплатити порядну суму, а це від 1700 до 3650 гpн. Штраф стосується всіх, не залежно від того, чи пpoдaють вoни лicoвy зeлeнь, чи із власних городів.

Відзначмо, щороку черемшу несуть на продаж до Ужгорода та Львова і жителі Закарпаття. Одними із тих, що заробляють скромний гріш на рослині є закарпатські пенсіонери й малозабезпечені.

Жителі кажуть: у людей відбирають останню надію на заробіток і прожиття в цьому плані. Бурхливі дискусії із цього приводу не вщухають і у мережі Фейсбук. Люди пишуть, що влада, мовляв "пише закони про себе, не для народу" й що скоро з новими законами усім "треба буде платити ще й за овочі, вирощені у садах і повітря", "настане голодомор". В коментарях відзначають й на тому, що у той час, коли ліси у Карпатах вирубують шаленим темпом, в поодиноких забирають можливість заробити на кількох пучечках  рятівної  черемші.

Читайте на ГК:Вдалий день для починань: відомо, що очікує знаків Зодіаку 18 вересня
Читайте на ГК:День вважався небезпечним: прикмети, заборони, традиції 18 вересня
Читайте на ГК:Україна увійшла в ТОП-15 наймогутніших країн світу