1. Новини Закарпаття
  2. >

Вирішили посилити контроль: в Закарпатській ОВА прийняли важливе рішення

09.03.2023 14:00 Суспільство

У Закарпатській області вирішили посилити контроль за дотриманням державних норм щодо сейсмостійкого проєктування та будівництва.

У Закарпатській області вирішили посилити контроль за дотриманням державних норм щодо сейсмостійкого проєктування та будівництва.

Відповідне розпорядження сьогодні підписав голова обласної військової адміністрації Віктор Микита.

"Трагедія, яка відбулася в Туреччині та Сирії через землетруси, показала, що цього можна було уникнути, дотримуючись норм сейсмічності під час будівництва. Закарпаття – також сейсмічно активний регіон, тож ці питання потребують додаткової уваги та контролю на всіх рівнях", – зазначив очільник області.

Тож на Закарпатті посилюють контроль за неухильним дотриманням антисейсмічних вимог державних будівельних норм та правил під час підготовки проєктної документації організаціями-розробниками на нове будівництво, реконструкцію й експлуатацію будівель і споруд різного призначення, що зводяться або розміщуються на території області.

"Залучаємо Державну інспекцію архітектури та містобудування України в особі Управління ДІАМ у Закарпатській області для посилення контролю за дотриманням забудовниками вимог і норм щодо сейсмічності", – додав Віктор Микита.

Водночас обласне управління ДСНС перевірить готовність сил і засобів щодо їх залучення у разі виникнення землетрусів, на постійній основі організує проведення навчань і тренувань особового складу з розбору завалів, пошуку і рятування людей у таких випадках.

Читайте на ГК:На Закарпатті знову лунають гучні звуки: оголошено повітряну тривогу по всій Україні
Читайте на ГК:Закарпатські митники запобігають різноманітним схемам незаконного вивезення продукції (ФОТО)
Читайте на ГК:Великий піст: чи для всіх корисна та безпечна така дієта (ВІДЕО)