1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Автобусний шок: відомо причину масового обурення жителів області

589
Суспільство Закарпаття

Закарпатці обурені злетом цін на проїзд в громадському транспорті.

Автобусний шок: відомо причину масового обурення жителів області

Останнім часом військові події в країні, спричинені російським агресором, стали причиною багатьох невдоволень в суспільстві, економічного спаду, цінового колапсу у продовольчій сфері. Невтішні зміни торкнулись населення у всіх областях України, й, зокрема, в Закарпатті. Відзначмо, насамперед наслідки військових подій відчули найнезахищеніші верстви населення. У першу чергу вони відбились на житті пенсіонерів й малозабезпечених. Нагадаємо, раніше ми писали як місцевим  пенсіонерам було важко із забезпеченням себе рядом продуктів. Доводилось економити абсолютно на всьому.

На жаль, нові зміни торкнулись не лише продовольства наразі, а й питання проїзду в громадському транспорті. Люди кажуть: автобуси та маршрутки дедалі частіше стають золотими, проїзд в них нереально здорожчав. Нагадаємо, раніше ми писали про подорожчання таксі у Виноградові. Зараз, люди обурені істотним підйомом цін на ряд рейсових маршрутів, за їх словами, ціни вже стали майже космічними. Проблема здорожчання проїзду в громадському транспорті наразі є актуальною для Перечинщини. Зокрема, люди обурені істотним стрибком ціни на два рейси: "Лумшори-Ужгород" (вартість квитка, приміром, до Тур'я-Ремети з Ужгорода - 50 гривень з однієї людини) та "Ужгород-Тур'я-Бистра" - нині вартість квитка цього рейсу до Тур'я-Ремети уже сягнув 64 гривень з одного пасажира.

Ціни, таки і дійсно, є "золотими". Такий проїзд можуть дозволити собі наразі далеко не всі, хто рахує кожну копійку на вагу золота. І, все ж, люди змушені купувати недешеві білети із річних причин, й перша із них - коли саме той рейс є єдиним, яким можна дістатись додому, чи на роботу.

- Уже подуріли із тими цінами, так загинають, що скоро на одні лише яйця й проїзд вистачатиме наших зарплат. Може для декого то і не дорого, але для мене на пенсію у 2000 тисячі - то аж занадто, бо економлю на всьому,- відзначає обурено пані Марина. - Подорогли автобуси. І Лумшорський вже до ремет з вароша - 50 гривень. На Тур'я-Бистру білет в касі продають за 64 гривні. Як далі жити чого чекати. Вже скоро сто гривень буде стояти білет з одного.

- Я щоразу добираюсь автобусом на роботу до Ужгорода із Туря-Бистрої та у зворотному напрямку. Знаю добре, як ці проїзди вилітають у копійчину, - розповідає Марія Іванівна. - Та машини не маю, а годувати сім'ю, з чогось жити потрібно. Тому зараз автобус є єдиною альтернативою, аби дістатись роботи. Раніше із Турі на Ужгород ходило більше автобусів, були державні. Дедалі усе приватне, то й ціни собі ставлять, які бажають.  Бензин дорогий, ремонт запчастин також не з дешевих, та й водій задаремно возити не буде. Важка ситуація, але мусимо все розуміти. А ще й війна зараз міцно б'є по кишенях і це все дуже відчутно та відбивається на людях.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber