1. Новини Закарпаття
  2. >

Деяким українцям стане складніше виїхати за кордон: названо причину

05.03.2023 13:00 Суспільство Актуально

Міністерство культури та інформаційної політики ініціює посилення порядку отримання дозволів на тимчасовий виїзд за кордон чоловіків призовного віку.

Міністерство культури та інформаційної політики ініціює посилення порядку отримання дозволів на тимчасовий виїзд за кордон чоловіків призовного віку.

А також посилення відповідальності за порушення правил виїзду та повернення в Україну.

Про це повідомляє пресслужба міністерства, пише «Я і Закон».

«До осіб, яким тимчасово надається сприяння в отриманні дозволу на перетин кордону і які перебувають у сфері повноважень МКІП, належать діячі сфери культури та інформації, що мають на меті виїзду захист і популяризацію інтересів держави України на міжнародній арені, з обов’язковим поверненням у країну», — йдеться в повідомленні.

Там зазначили, що такі зміни ініційовані у відповідь на ситуацію, що склалася із порушенням правил перетинання державного кордону і повернення в країну стендап-коміка Андрія Щегеля.

У зв’язку з цим, з метою запобігання подібним ситуаціям, Мінкультури разом із правоохоронними органами ініціюватиме посилення відповідальності за порушення правил виїзду та повернення в Україну чоловіків призовного віку.

Також міністерство підготувало та подало на затвердження уряду більш жорсткий порядок отримання дозволів на тимчасовий виїзд за кордон чоловіків призовного віку.

«Конкретна ситуація з порушенням наданого йому права виїзду з обов’язковим поверненням в Україну та ухиленням від мобілізації Андрія Щегеля буде взята під контроль правоохоронців»,  — заявили у відомстві.

Читайте на ГК:"Її більше нема": у мережі показали шокуючі кадри зруйнованого вщент міста на Донеччині (ФОТО)
Читайте на ГК:Ціни на томати рекордно зростуть: стало відомо причину
Читайте на ГК:У ЗСУ попередили про можливі точкові ракетні удари росіян