1. Новини Закарпаття
  2. >

Графік відключень на 3 березня: відомо де на Закарпатті вимикатимуть світло попри “білий” графік (Список)

02.03.2023 21:51 Суспільство ВАЖЛИВО

Світло відключатимуть в деяких населених пунктах Ужгородського, Мукачівського, Берегівського, Хустського, Рахівського та Тячівського районів.

Світло відключатимуть в деяких населених пунктах  Ужгородського, Мукачівського, Берегівського, Хустського, Рахівського та Тячівського районів.

«Закарпаттяобленерго» на своєму офіційному сайті оприлюднило графік відключення світла. Згідно з графіком, опублікованим обленерго, світло буде протягом усієї доби, тобто 24 години.

У середу, 1 березня, згідно з графіком електроенергію на Закарпатті не відключатимуть у всіх чотирьох чергах.

В області й далі не застосовують стабілізаційні відключення електроенергії. "Споживаємо електроенергію без обмежень", – додали в обленерго.

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Позначення кольорів: білий колір – наявне електропостачання; жовтий, зелений, помаранчевий, синій кольори – відсутнє електропостачання, сірий колір – можливі відключення.

Та попри те, що графік "білий", відключення електроенергії все-таки відбуватиметься в деяких населених пунктах області. Фахівці Закарпаттяобленерго продовжують планові ремонти мереж, які необхідні для підвищення надійності електропостачання та покращення якості обслуговування споживачів.

Тому вже сьогодні закарпатці можуть планувати свій робочий день і тиждень, враховуючи планові перерви для виконання робіт на кожен із робочих днів тижня, з якими можна ознайомитися ТУТ.

"У таблицях вказано орієнтовні години початку і завершення робіт. Скажімо, вже на завтра, 20 лютого, передбачено планові роботи в населених пунктах Ужгородського, Тячівського, Рахівського, Мукачівського районів", - пояснили в обленерго.

Список відключень електроенергії 3.03.2023:

Нагадаємо, раніше Галущенко розповів що відключеннь електроенергії може більше не бути.

Читайте на ГК:На Закарпатті спрацювала система радіаційного контролю на кордоні: відомі деталі (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті пролунали звуки сирен: по всій Україні оголошена повітряна тривога
Читайте на ГК:"Швидка" мчала із села Онок: стали відомі нові подробиці ДТП у Виноградові