1. Новини Закарпаття
  2. >

Підприємства отримають 14,3 млн грн відшкодування: на Закарпатті погодили 116 заявок на отримання компенсацій за придбані генератори

02.03.2023 10:02 Суспільство

116 заявок на отримання компенсацій за придбані альтернативні джерела електроенергії погодили за два місяці роботи програми «Energy Help» на Закарпатті.

116 заявок на отримання компенсацій за придбані альтернативні джерела електроенергії погодили за два місяці роботи програми «Energy Help» на Закарпатті.

Місцеві та релоковані компанії, котрі перереєстрували свої потужності на Закарпатті, отримають 14,3 млн грн відшкодування.

Про це повідомив заступник голови Закарпатської ОВА Василь Іванчо.

За його словами, аби працювати попри відключення електроенергії, компанії купляли генератори, сонячні батареї, зарядні станції тощо. Таким чином вдалося зберегти понад 6,2 тисячі робочих місць та продовжувати сплачувати податки до бюджетів, що своєю чергою дозволяє спрямовувати кошти на підтримку наших захисників. Це була складна робота в непростий період, тому програма «Energy Help» – показник того, що ми завжди готові допомагати й відкриті до співпраці з відповідальними підприємцями.

Іванчо розповів, що наразі ситуація зі світлом стабілізувалася, однак компенсація за придбане джерело електроенергії все одно буде в допомогу бізнесу.

"Закономірно, що найбільше заявок отримали і відповідно погодили з Ужгородського району, однак серед учасників програми представники різних куточків Закарпаття, зокрема з Ясінянської, Батівської, Білківської, Івановецької, Бедевлянської, Зарічанської, Неліпинської ТГ та інших.Комісія продовжує розглядати заявки, тому, якщо ви придбали акумулятори, сонячні батареї чи інші альтернативні джерела електроенергії після 10 жовтня, подавайте заявки на порталі «Допомога Закарпаття»", - зазначив заступник очілька Закарпатської ОВА.

Читайте на ГК:Виноградівщина у жалобі: помер відомий закарпатець (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатців попереджають про вимкнення світла у п’яти районах області (Список)
Читайте на ГК:Названо найбрудніші річки Закарпаття: що в них виявили