1. Новини Закарпаття
  2. >

Мобілізація в Україні: у якому разі можна самому визначити, куди тебе призвуть

26.02.2023 13:02 Суспільство Актуально

Експерти радять громадянам самостійно приходити до територіальних центрів комплектування під час загальної мобілізації, щоб отримати кращі умови навчання та проходження служби у ЗСУ.

Експерти радять громадянам самостійно приходити до територіальних центрів комплектування під час загальної мобілізації, щоб отримати кращі умови навчання та проходження служби у ЗСУ.

Про це йдеться у матеріалі "Апострофа".

У такому випадку військовозобов'язані отримають найкращі умови навчання та проходження служби. Якщо громадянин вступає до лав армії по повістках та мобілізації — він не зможе самостійно вибрати підрозділ, в якому йому служити.

"А якщо ти сам підписуєш контракт, то ти можеш обрати конкретну бригаду та військову частину. Тобто можна не чекати, поки тобі дадуть повістку. Добровольців дуже цінують і забирають із руками та ногами", - пояснив "Апострофу" екскомандир роти батальйону "Айдар" Євген Дикий.

В Україні дев'ятий рік триває запекла війна з Росією, яка на нас напала. З лютого 2022 року триває повномасштабна війна. Процес вручення повісток - це не автоматичний квиток на війну, а насамперед актуалізація даних громадян України. Так, слідом за повісткою можливий призов військовозобов'язаної людини на військову службу. Це нормальний процес у воюючій країні. Варто не забувати, що обов'язком кожного українця є захищати свою країну. Бо якщо сьогодні ти втікаєш від війни - завтра вона може прийти до тебе.

Нагадаємо, Неподалік Закарпаття сталася масштабна автотроща: рух ускладнено (ФОТО) 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:Як стати оператором Patriot: Повітряні сили оголошують набір на навчання
Читайте на ГК:Прощена неділя 2023: звичаї, заборони та прикмети
Читайте на ГК:Небезпека для ґаджетів: ознаки того, що на вашому смартфоні є вірус