1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Українець Володимир Путін розповів, як йому живеться з іменем президента РФ

558

У Хмельницькому живе українець Володимир Путін. Сьогодні, 17 лютого, чоловік святкує свій 51-й день народження, тож журналісти вирішили з ним поспілкуватися до цієї дати.

Українець Володимир Путін розповів, як йому живеться з іменем президента РФ

У коментарі ТСН Путін з Хмельницького зізнається, що через ідентичні ім'я та прізвище з очільником РФ у його житті трапляються дуже кумедні випадки. 

Чоловік каже, що у певних колах у місті він відомий. А коли показує паспорт у держустановах, на обличчях посадовців завжди бачить усмішку. 

"На початку війни був випадок, коли при перевірці документів на одному з блокпостів один з перевіряльників пожартував. "О, Путіна зловили, дивіться, кого зловили", – згадав Володимир випадок у березні 2022-го.

Путін зізнається, що траплялися у його житті й небезпечні моменти: на нього було скоєно замах, в нього стріляли.  "В той час були вибори, в мене були суди з міською радою. Можливо, хотіли залякати", - каже він.

На прохання журналістів охарактеризувати російського Путіна хмельничанин відповів, що одного слова буде замало, щоб вмістити в нього весь негатив щодо цієї персони.

Також журналісти промоніторили сторінку Путіна з Хмельницького у Facebook й з'ясували, що у нього чудове почуття гумору. Ось що він постить, щоб потролити президента РФ:

Нагадаємо, У Туреччині зросла кількість жертв смертоносного землетрусу 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber