1. Новини Закарпаття
  2. >

Можуть бути нові відключення світла: названо причину

15.02.2023 14:01 Суспільство ВАЖЛИВО

На енергооб'єктах України плануються планові ремонтні роботи, через що ситуація в енергосистемі може зміниться — можливе виникнення дефіциту.

На енергооб'єктах України плануються планові ремонтні роботи, через що ситуація в енергосистемі може зміниться — можливе виникнення дефіциту.

Про це розповів виконавчий директор "ДТЕК" Дмитро Сахарук в ефірі інформаційного телемарафону, пише УНІАН.

"Через деякий час у нас плануються регламентні роботи на деяких блоках атомної й теплової генерації, буде закінчуватися і паводок, тому ситуація буде змінюватися. Можливі ситуації, коли буде виникати дефіцит", - розповів він.

Зараз, за словами Сахарука, відсутність обмежень споживання зумовлено декількома факторами: теплою погодою, додатковими потужностями сонячної, вітрової генерації. Гідрогенерації виробляє більше енергії через паводок і велику кількість води. Також були запущені деякі блоки атомних й теплових електростанцій. Відтак виникнула ситуація збалансованості в енергосистемі.

До того ж Україна імпортує електроенергію з Євросоюзу, яка дозволяє забезпечити потреби промислових підприємств.

Виконавчий директор "ДТЕК" відмітив, що стабільна ситуація в енергосистемі буде тривати доти, поки буде комбінація усіх перечислених вище факторів.

Нагадаємо, На війні загинув ще один військовий зі 128 бригади 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:В Україні різко дорожчає молочка: відома причина
Читайте на ГК:9 вересня: свята, прикмети, заборони,традиції дня
Читайте на ГК:До 8 тисяч: Мінфін пропонує двічі підняти мінімальну зарплату