1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Ціни б'ють рекорди: у Мукачеві найвищі в Україні тарифи на водопостачання та водовідведення

13.02.2023 13:20 Суспільство

Мукачево б'є рекорди по тарифах на водопостачання та водовідведення.

Мукачево б'є рекорди по тарифах на водопостачання та водовідведення.

Як повідомляє видання ProZak, Мукачівський Водоканал підняв тарифи на водопостачання та водовідведення відразу на 100% з 29 грн до 59 грн за кубометр. Виконком це рішення підтримав одноголосно.

За попередньою інформацією, група депутатів Мукачівської міської ради від п’яти фракцій - ПП «Слуга народу», «Рідне Закарпаття», КМКС, «За Майбутнє» та «Європейська солідарність» на позачерговій сесії винесли на розгляд питання про скасування цього рішення виконкому, яким більше ніж у два рази збільшено тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

У зверненні цих депутатів акцентувалася увага на тому, що попри складну економічну ситуацію люди не повинні страждати, а підвищення тарифів є додатковим фінансовим тягарем для більшості родин, що проживають на території громади.

«За» проголосували 19 депутатів. Для  скасування рішення виконавчого комітету та повернення доступних тарифів на вказані послуги не вистачило всього лише 1-го голосу. 

Проти повернення доступних для населення тарифів на водопостачання та водовідведення були депутати фракцій Блоку Балоги та Батьківщини. І тепер водопостачання та водовідведення в місті буде дуже дорогим.

ProZak порівняв ціни на тарифи у 25 містах. І з'ясував, що Мукачеві найвищі тарифи ніж в інших регіонах України.

За даними ЗМІ, ціни в Мукачеві порівняно з іншими куточками Закарпаття майже удвічі вищі. 

До речі, мукачівці не мають наміру миритися з таким нахабним рішенням мукачівської влади і вже зібрали необхідну кількість підписів під петицією щодо відміни драконівських тарифів на водопостачання та водовідведення в місті.

Читайте на ГК:"Чоловік лежав на землі...": правоохоронці затримали 37-річного закарпатця
Читайте на ГК:На Закарпатті судитимуть ексочільницю підрозділу Держгеокадастру: що вона накоїла
Читайте на ГК:Цілодобово забезпечені водою: у Мукачівській громаді встановили генератори на водозаборах (ВІДЕО)