1. Новини Закарпаття
  2. >

"Чому ви не на фронті?": викладачка накинулась на студентів за українську (ВІДЕО)

02.02.2023 14:00 Суспільство

Викладачка Державного торговельно-економічного університету (ДТЕУ) у Києві на зауваження студентів перейти на українську почала дорікати, чому ті не на фронті.

Викладачка Державного торговельно-економічного університету (ДТЕУ) у Києві на зауваження студентів перейти на українську почала дорікати, чому ті не на фронті.

Аудіо нібито запису розмови викладачки в аудиторії з'явився напередодні у соцмережі.

"Чуєте якийсь дивний звук на цьому відео? А це одна з викладачок КНТЕУ пробиває дно, коли її попросили надавати матеріал лекції українською", - написали студенти.

Під час розмови жінка стверджувала, що вона – російськомовна. Крім того, звинувачувала студентів, чому вони разом зі своїми україномовними батьками "не на фронті".

"То їм не це, те їм не те… з першого заняття", - образилась викладачка.

Далі вона звернулась до "совісті" студентів:

"Ваші батьки вдома разом з вами? Хто з ваших батьків в окопах? А самі ви чому тут? Чому не на фронті? 18 років вам є? Чому ви не у добровольцях? У мене до вас питання: ось я, російськомовна, хочу запитати в україномовних: чому ви сидите вдома? Ваші батьки чому вдома сидять?".

Адміністрація вишу вже відреагувала на поведінку своєї викладачки: "Колектив університету засуджує такі дії викладача. Адміністрацією університету прийнято рішення про її звільнення".

Нагадаємо, Юрист розповів, чи можуть мобілізувати мерів та депутатів 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:Гороскоп на 15 вересня для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Не мають нічого спільного із сучасними гаджетами: п’ять міфів з минулого про зарядку телефону
Читайте на ГК:Препарат «Spinraza» вартістю 100 тисяч доларів розділять у шість областей України: чи є у списку Закарпаття