1. Новини Закарпаття
  2. >

Нові зміни: кому із військовослужбовців ЗСУ нарахують додаткові виплати

01.02.2023 08:56 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

У лютому нового року змінено порядок виплат додаткової грошової винагороди військовослужбовцям Сил оборони України та співробітникам системи МВС.

У лютому  нового року змінено порядок виплат додаткової грошової винагороди військовослужбовцям Сил оборони України та співробітникам системи МВС.

Нові зміни затверджені постановами Кабміну від 20 січня 2023 року №43 та  від 28 лютого 2022-го №168.

Установлено, що на період дії воєнного стану військовослужбовцям Збройних Сил, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Головного управління розвідки Міністерства оборони, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Державної спеціальної служби транспорту, особам рядового і начальницького складу Державної служби з надзвичайних ситуацій, особам начальницького складу управління спеціальних операцій Національного антикорупційного бюро та поліцейським виплачується додаткова винагорода в розмірі до 30000 гривень пропорційно в розрахунку на місяць. Розміри виплати додаткової винагороди в розмірі до 30 000 гривень визначають керівники відповідних міністерств та державних органів.

Учасникам бойових дій, що забезпечують здійснення заходів з національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії, перебуваючи безпосередньо в районах їх ведення, - розмір додаткової винагороди збільшується до 100 000 гривень. Її також отримають й військовослужбовці строкової служби. 

Винагорода у розмірі 100 000 тисяч гривень також виплачується особам рядового і начальницького складу територіальних (міжрегіональних) воєнізованих формувань Державної кримінально-виконавчої служби, що залучаються Головнокомандувачем Збройних Сил до складу оперативно-стратегічного угруповання відповідної групи військ для безпосередньої участі у бойових діях.

З 1 лютого збільшується щомісячне (основне) грошове забезпечення (без додаткової винагороди) військовослужбовців таким чином, щоб мінімальний його рівень для бійців ЗСУ, Нацгвардії та Держприкордонслужби становив не менше 20 100 грн, а для ДСНС та Нацполіції – не менше 17 000 грн.

Читайте на ГК:Ідеальний день для нових починань: гороскоп на 16 вересня для всіх знаків зодіаку
Читайте на ГК:Поранені захисники та військові інструктори зможуть отримувати надбавки: Кабмін переглянув виплати військовим
Читайте на ГК:Давав "наводку" російським ракетам: СБУ викрила блогера-мільйонника (ФОТО)