1. Новини Закарпаття
  2. >

Водіям загрожують штрафи та позбавлення прав: за що каратимуть

28.01.2023 12:10 Суспільство

Українським водіям нагадали, за яке порушення можна отримати штраф від 340 до 680 гривень або залишитися без прав на півроку.

Українським водіям нагадали, за яке порушення можна отримати штраф від 340 до 680 гривень або залишитися без прав на півроку.

Про це пише avtodream.

Так, штраф розміром 340 гривень може отримати водій, який пересувається у транспортному засобі та не має при собі аптечки, вогнегасника чи знака аварійної зупинки, ризикує отримати. У разі зупинки патрульні кваліфікують це порушення за ч.1 ст.121 КУпАП, але є тонкощі, про які слід знати.

Як зазначається, у тому випадку, якщо аптечка та вогнегасник відсутні у приватному автомобілі, то водій може відбутися лише попередженням, оскільки немає жодного нормативного документа, де б вказувалася окрема відповідальність за керування приватним авто без аптечки.

Якщо ж на такому порушенні упіймали водія транспортного засобу, який здійснює перевезення пасажирів, то штраф становитиме 680 гривень. За повторне порушення загрожує позбавлення прав на 3-6 місяців або адмінарешт на 5-10 діб.

Нагадаємо, Як захистити свій телефон у воєнний час: українцям дали прості поради 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:Як захистити свій телефон у воєнний час: українцям дали прості поради
Читайте на ГК:В "Укренерго" розповіли, яка ситуація зі світлом 28 січня
Читайте на ГК:Росія готується до нової хвилі наступу під 24 лютого, — секретар РНБО