1. Новини Закарпаття
  2. >

Вручення повісток на Закарпатті: юрист розповів про порядок проведення мобілізації та найпоширеніші порушення (ВІДЕО)

26.01.2023 18:38 Суспільство

Випадки порушення проведення мобілізації фіксують в Україні як з боку громадян, так і з боку працівників територіальних центрів комплектування.

Випадки порушення проведення мобілізації фіксують в Україні як з боку громадян, так і з боку працівників територіальних центрів комплектування.

Про найпоширеніші порушення під час Вручення повісток на Закарпатті розповів юрист Юрій Танасійчук.

“Часто працівники центру комплектації жаліються на агресивну поведінку, на те, що на них спускають собак, якщо це приватне подвір’я. В багатьох випадках є так званий особистий фактор осіб, які входять в конфлікт і він є детонатором вчинення протиправних дій”, — розповів журналісту “Суспільне Ужгород” Юрій Танасійчук.

Якщо щодо вас чи близької вам людини працівники ТЦК вчиняють протиправні дії, — звертайтеся до правоохоронних органів.

Юрист Юрій Танасійчук каже, що вручення повісток на Закарпатті та мобілізація заради мобілізації перемоги нам не принесе. Якщо ми будем наповнювати лише статистику, відкинемо питання якості, фаховості, питання добровільної згоди і розуміння того, куди людина піде і яку вона принесе користь у війні. Якщо це недокомунікувати, ефективність такої мобілізації, якщо не рівна нулю, то близька до нуля.

“Бої — вагома частина ведення військових дій, але не менш вагома робота в тиловому забезпеченні. Це — робота спеціалістів з серверами, технікою, ремонтних бригад, кухарів, водіїв. На кожній цих позицій терцентри проводять комплектації. Дуже важливо розуміти, щоб на позиції з активними бойовими діями мінімізувати потрапляння людей, в яких є фобії до зброї, крові. До речей, які можуть ставити під загрозу роботу цілого підрозділу. Залежність, наркоманія, алкоголізм також впливають на ведення бойових дій”, — додав юрист.

Читайте на ГК:Брали хабарі: на Закарпатті судитимуть трьох екс-поліцейських
Читайте на ГК:Закарпатська співачка показала фото молодого Зеленського, з яким познайомилась на "фарфоровому" весіллі
Читайте на ГК:В Україні змінили правила виїзду за кордон для деяких категорій: кого торкнулося