1. Новини Закарпаття
  2. >

Обленерго роблять все можливе для справедливого розподілу дефіцитної електроенергії — Держенергонагляд

23.01.2023 13:03 Суспільство ВАЖЛИВО

Оператори систем розподілу (обленерго) докладають максимум зусиль, щоб розподіл дефіцитної електроенергії між всіма споживачами був справедливим.

Оператори систем розподілу (обленерго) докладають максимум зусиль, щоб розподіл дефіцитної електроенергії між всіма споживачами був справедливим.

Про це йдеться у повідомленні Державної інспекції енергетичного нагляду України.

Відповідно до нього, з початку року Держенергонагляд отримав понад 3 тис. звернень від українців, третина з який стосувалась начебто несправедливого розподілу електроенергії між споживачами.

"Інспекція ретельно вивчає кожний такий випадок. У більшості оператор систем розподілу знаходить можливість здійснити переключення споживачів до інших електричних об’єктів з метою справедливого розподілення електроенергії між споживачами", — підкреслили у відомстві.

Зазначається, що у деяких випадках таке переключення неможливе через об’єкти критичної інфраструктури, які живляться через спільні електричні об’єкти та мережі. Тому не завжди є можливість дотримуватись графіків обмеження електропостачання для деяких споживачів, які живляться через спільні мережі з об’єктами критичної інфраструктури.

Також частина звернень стосується відключення електропостачання як такого, оскільки у споживачів складається враження, що оператори систем розподілу обмежують електропостачання на власний розсуд без будь-яких на те причин.

"З цього приводу слід нагадати, що країна перебуває у стані війни з Російською Федерацією. Відсутність світла – це вина виключно агресора, який системно руйнує українську інфраструктуру. Енергетики, інколи ціною свого життя, цілодобово і без вихідних тримають енергетичний фронт, відновлюючи і ремонтуючи енергообладнання", - підсумували у Держенергонагляді

Нагадаємо, Сніговий апокаліпсис: українців попередили про хуртовини, вітер та ожеледь 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:Сніговий апокаліпсис: українців попередили про хуртовини, вітер та ожеледь
Читайте на ГК:"До багатьох не дійшло": голова "Слуги народу" анонсував активні арешти чиновників
Читайте на ГК:Кого можуть забронювати під час воєнного стану та як отримати відстрочку від мобілізації: роз’яснення