1. Новини Закарпаття
  2. >

Ще семи обленерго загрожує штраф за несправедливі відключення електроенергії: чи перевірять "Закарпаттяобленерго"

21.01.2023 09:50 Суспільство

Українці з листопада 2022 року подали до Нацкомісії що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та компослуг понад 2500 скарг на несправедливе відключення електроенергії.

Українці з листопада 2022 року подали до Нацкомісії що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та компослуг понад 2500 скарг на несправедливе відключення електроенергії.

Про це повідомляє НКРЕКП.

За даними регулятора, серед їх пріоритетів саме розгляд звернень з приводу нерівномірного відключення від електропостачання.

"Комісія приділяє окрему увагу роботі з ОСР щодо дотримання ними принципів соціальної справедливості та недискримінації при складанні графіків відключень від електропостачання. Зокрема, НКРЕКП здійснює державний контроль за дотриманням ОСР законодавства у сфері енергетики та ліцензійних умов, в тому числі шляхом проведення позапланових виїзних перевірок", - сказано в повідомленні.

Також на засіданні НКРЕКП, яке відбудеться 24 січня, буде розглянуто проведених перевірок наступних семи операторів. Після цього може бути винесено рішення про накладення штрафних санкцій і персональну відповідальність їх керівників.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, повідомляє, що 24 січня 2023 року відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання.

У порядку денному є питання “Про недотримання ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії”.

Ймовірно, що після засідання обленерго знову перевірятимуть.

Читайте на ГК:«Ми повинні звільнити свої території»: бійці 128 бригади показали свої тренування (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Функціонуватимуть цілодобово: у містах Закарпаття з’явилися диво-кнопки (ВІДЕО)
Читайте на ГК:По 16 годин без світла: оприлюднено графіки відключення електроенергії на 21 січня