1. Новини Закарпаття
  2. >

Космічні суми: власників генераторів попередили про значні штрафи

20.01.2023 15:33 Суспільство

Власники генераторів можуть отримати штраф у розмірі півмільйона гривень через нелегальне зберігання пального.

Власники генераторів можуть отримати штраф у розмірі півмільйона гривень через нелегальне зберігання пального.

Про це пише Хвиля.

Для промислових генераторів потрібно дуже багато палива і докуповувати його постійно не завжди є можливість. У такому разі потрібно оформити спеціальний дозвіл. Без цієї документації підприємцю загрожує великий штраф. Виняток – організації, що повністю фінансуються за рахунок місцевого чи державного бюджету. Також виняток підприємства, що у системі державного резерву. Щодо звичайних українців, то без ліцензії вдома можна зберігати максимум 5 літрів пального.

У ДСНС відзначають, щоб люди заправляли бак генератора до повного і докуповували тільки за необхідності, а не про запас.

Генератор в жодному разі не можна встановлювати всередині приміщення, а також на балконі. Якщо генератор стоїть на вулиці, то від нього і до вікон чи вхідних дверей має бути не менше 6 метрів. В іншому випадку дим і випари можуть потрапити в приміщення і завдати шкоди здоров'ю.

Також користуючись даним обладнанням, добре вивчіть інструкцію та пошукайте інформацію про подібну модель у різних відеороликах та інформаційних статтях. Є генератори, яким іноді потрібен "відпочинок". Знання всіх нюансів зробить користування агрегатом безпечнішим і продовжить термін його придатності.

Нагадаємо, Відключення світла 20 січня: в Укренерго зробили важливу заяву 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:Відключення світла 20 січня: в Укренерго зробили важливу заяву
Читайте на ГК:Комунальні послуги: деяким українцям можуть списати борги під час війни
Читайте на ГК:На трасі "Мукачево-Львів" сталася смертельна ДТП (ФОТО)