1. Новини Закарпаття
  2. >

Відключатимуть частіше: відомі графіки відключень електроенергії на 9 січня

08.01.2023 20:28 Суспільство ВАЖЛИВО

«Закарпаттяобленерго» наголошує, що через морозну погоду зростає енергоспоживання, а відтак дефіцит в енергосистемі порівняно з більш теплою минулою неділею.

«Закарпаттяобленерго» наголошує, що через морозну погоду зростає енергоспоживання, а відтак дефіцит в енергосистемі порівняно з більш теплою минулою неділею.

Прогнозовані години включення/відключення електроенергії на території Закарпатської області.

Важливо! Ситуацію щодо виробництва електроенергії та її споживання по всій державі в реальному часі контролює НЕК «Укренерго», визначає дефіцит та доводить ліміти до областей.

Обмеження — це вимушена міра через масовані російські обстріли української енергетичної інфраструктури, зазначають в НЕК «Укренерго».

У зв’язку зі змінами величин генерації електроенергії та споживання прогнозовані години включення/відключення змінюється щодня!

Шановні споживачі! Фактичні години включення/відключення можуть бути змінені у разі:

- недотримання доведених граничних величин споживання електричної енергії споживачами області;

- під час повітряної тривоги на території Закарпаття;

- у разі відсутності зв’язку для дистанційного включення/відключення електроенергії, в результаті чого потрібен час для доїзду аварійних бригад до підстанцій;

- на час, необхідний для проведення перемикань по зміні черг.

 

Увага!
Позначення кольорів: білий колір – наявне електропостачання; жовтий, зелений, помаранчевий, синій кольори – відсутнє електропостачання.

Читайте також: Вибух емоцій: на різдвяні свята закарпатцям зробили невтішний "сюрприз" 

Читайте на ГК:На Закарпатті вандали взялися підпалювати білборди із вітряками: що пишуть в мережі Фейсбук?
Читайте на ГК:"Все пройде легенько!": на Закарпатті переправники обманули п’ятьох чоловіків, які хотіли потрапити в Угорщину (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Їх ловлять на вулицях і пакують в машини": мобілізація в Україні й чому потрібно "стріляти в коліно" чоловікам?