1. Новини Закарпаття
  2. >

Вибух емоцій: на різдвяні свята закарпатцям зробили невтішний "сюрприз"

08.01.2023 00:03 Суспільство Актуально Голос Карпат

У мережі Фейсбук наразі чи не справжній вибух емоцій.

У мережі Фейсбук наразі чи не справжній вибух емоцій.

На Закарпатті продовжують вимикати електроенергію. Через постійні тривалі відключення люди складають чи не справжні історії.

Варто відзначити, минулого року люди обурювались, що їх залишають без світла      на дуже довгий період. Жителі скаржились, що у деяких населених пунктах їм доводилось бути без електроенергії по 17-18 годин. Відключення відбувались згідно із плановим графіком, вдень та вночі.

З настанням нового року, відключень поменшало. Втім, жителям області й досі продовжують вимикати електрику. Нагадаємо, така ситуація із відключенням світла спостерігається майже у всіх областях України через атаки рашистів. Однак, за словами дописувачів у соцмережі Фейсбук, не у всіх областях відключають електроенергію однаково, а у деяких населених пунктах узагалі не вимикають. Це стосується й окремо узятих вулиць й будинків, де за свідченням обурених коментаторів, світла є більше, ніж у них самих.

Наразі в мережі Фейсбук чимало обурень від закарпатців із приводу відключень на різдвяні свята. За словами населення, на Новий рік, що взагалі не є святом тим більше церковним, електрику подавали весь день. В той самий час, на католицьке Різдво, яке ряд жителів області відзначають 24-го грудня, людей залишили без світла. Те саме відбувалось із поданням електроенергії напередодні 6-го січня — Святвечора. Тоді світло у деяких районах вимикали на весь день. При свічках жителі області  зустрічали й сам Святий вечір.

Що до постійних погодинних відключень світла, то у мережі Фейсбук не лише невдоволена критика. Часом, тут зберігаються дуже кумедні історії з приводу того, що довелось пережити людям під час блекауту і що їх змусило повірити в "диво". Насправді ж таким "дивом" для одного із дописувачів стало те, що світло не вимикали тривалий період. Від радості чоловік навіть вирішив деякий час  ходити пішки на дев'ятий поверх до своєї квартири, відмовившись брати ліфт.

Читайте також: Відключатимуть по черзі: оприлюднено графіки відключень електроенергії на 8 січня 

Читайте на ГК:Різдво на Закарпатті понад 80 років тому: в мережі показали унікальну кінохроніку (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Відключатимуть по черзі: оприлюднено графіки відключень електроенергії на 8 січня
Читайте на ГК:Борги і блакитні куби: "Нафтогаз" відповів закарпатці про "мальований" борг