1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатцям підсовують небезпечні сюрпризи до новорічно-різдвяних свят

05.01.2023 18:50 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Дедалі частіше магазини регіону "годують" людей зіпсованими товарами.

Дедалі частіше магазини регіону

Напередодні різдвяних свят жителі області нарікають, що в магазинах їм продають численний ряд зіпсованої продукції. Люди зауважують, насамперед, найбільше простроченого товару підсовують під приводом акційних знижок. Аби заощадити у цей складний час, люди звісно купують продукти за зниженими цінами і не рідко стають жертвами ситуації.

Прострочений продукт виявляють зазвичай уже удома. Відтак повернути його в магазин вдається далеко не всім, особливо без чеку.

Дешевим товаром із плісінню, відзначають обурено жителі, намагаються "нагодувати" і в магазинах Перечинщини. Наразі жителі скаржаться на прострочені рибу й молочну продукцію у місцевих торгових точках.

"Товар намагаються активно продати й нажитись на покупцях. Зараз багато такої продукції. Треба уважно за цим дивитись",- каже пенсіонерка Ганна Михайлівна із Зарічева.

"Я не часто купую сметану у пластикових відрах, а от учора купила. Вдома відкрила її, а там плісінь під кришкою. Дивно, що продавець мені підсунув такий товар, - із обуренням відзначає Ганна Михайлівна. Ну хай би я наїлась тої сметани... Це шок! Пішла одразу у той магазин, де купила, і повернула їм плісненину. Гроші дали, однак після цього моя думка про цей магазин дуже змінилась. І так дурять людей у нас на кожному кроці", - додає Ганна.

Чоловік із Тур'я-Ремети зізнається, що так само залишився у дурнях, придбавши до свят заморожену рибу в одній із торгових точок населеного пункту. На жаль те, що товар був зіпсований, покупець виявив уже удома. Чек на товар в магазині не видали. Рибу, що розлізлась у воді, наголошує покупець, довелось просто викинути.

"Наїлись ми риби. Купив я днями морожену у одному із магазинів у центрі села. Вдома, як розморозилась, уся розлізлась у воді. Довелось просто викинути", - розводить руками житель.

 Нагадаємо, Ціна на яйця у магазинах області уже "б'є" новорічний "космічний" рекорд 

Нарешті: Закарпатцям до свят почали надходити гроші від міжнародних організацій 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:Ціна на яйця у магазинах області уже "б'є" новорічний "космічний" рекорд
Читайте на ГК:На Закарпатті зведуть три льодові майданчики — Віктор Микита (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Кожен військовозобов'язаний закарпатець має звернутися до ТЦК та СП незалежно від того, чи отримав він повістку