1. Новини Закарпаття
  2. >

З 5 по 26 січня: Астрологи назвали три знаки Зодіаку, на які чекають серйозні удари долі

04.01.2023 22:13 Суспільство Лайт

На народжених під цими знаками чекатимуть невдачі на кожному кроці.

На народжених під цими знаками чекатимуть невдачі на кожному кроці.

За словами астрологів, 3 січня Венера увійшла на знак Водолія і це позначиться на трьох знаках Зодіаку. Експерти зірок відзначають, що це положення зірок спричинить серйозні удари долі по трьох знаках Зодіаку. На них чекатимуть невдачі на кожному кроці з 5 по 26 січня. Хто ж ці нещасні?

Овен

У цей період представники цього знака Зодіаку зіштовхнуться з багатьма проблемами. Якісь будуть дрібними, і їх вдасться вирішити швидко, інші — серйозніші. У будь-якому разі Овни почуватимуться пригніченими через все, що на них навалилося. Астрологи радять не опускати руки, адже своє щастя ми куємо самі.

Близнюки

Астрологи не радять представникам цього знаку Зодіаку йти на ризики цього місяця, оскільки всі вони приречені на провал. Підходити до вирішення питань потрібно з розумом та обережністю. Крім цього, проблеми почнуться в особистому житті. Велика ймовірність влаштувати серйозну сварку з коханими, через що стосунки можуть закінчитися, а колись рідна людина стане чужою.

Терези

Експерти із зірок, головними невдахами місяця назвали саме Терезів. Вся річ у тому, що в їхньому оточенні завелися недоброзичливці. Представники цього знаку Зодіаку отримуватимуть багато інформації, яка може бути неправдивою. Вороги заважатимуть зростанню та розвитку. Щоб цього уникнути, потрібно добре подумати про коло довірених осіб.

Читайте також: Люди можуть зіткнутися з проблемами: Астрологиня розповіла про найбільш несприятливий день січня 

Читайте на ГК:На Заході України пенсіонер жорстоко зарізав молодого хлопця
Читайте на ГК:Росія більше не є військовою загрозою для світу — Буданов
Читайте на ГК:В Україні будуть карати депутатів за бійки та російську мову