1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Трагедія на Заході України: троє дітей провалилися під кригу, один хлопчик загинув (ФОТО)

278

У Нововолинську у вівторок, 3 січня, на водоймі у кар’єрі троє дітей провалилися під лід.

Трагедія на Заході України: троє дітей провалилися під кригу, один хлопчик загинув (ФОТО)

Двох хлопчиків витягнули з крижаної води рятувальники, вони в критичному стані. Один хлопчик, 2007 року, помер від переохолодження.

Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Волинській області.

Трагедія трапилася обідньої пори на озері  (колишній кар'єр заводу), вкритому хисткою кригою, на межі міста Нововолинська й села Низкиничі. Троє хлопчиків віком близько 10-12 років вийшли на лід і провалилися на відстані приблизно 20 метрів від берега. 

Про те, що діти провалилися під лід, повідомив о 14:02 перехожий. На місце події негайно виїхали рятувальники міської Державної пожежно-рятувальної частини та група водолазно-рятувальних робіт загону спецпризначення, а також поліція та карета «швидкої допомоги». Прибули до місця події о 14:07.

Рятувальники ДПРЧ-5 поповзом по кризі дістались до одного з хлопчиків, подали йому штурмову драбину. Дитина вхопилась за драбину, але крига провалилась, і двоє рятувальників також опинились у воді.

Дитина у крижаній воді трималась за драбину і дочекалась на допомогу. Рятувальники усе-таки дістались до неї вплав, ламаючи кригу. Обхопивши хлопчика та тримаючись за рятувальний круг, рятувальник тримав дитину, а його колеги витягнули їх обох на берег.

Для порятунку другого хлопчика рятувальники по льоду йшли спочатку поповзом, а коли лід провалювався, то діставались вплав.

До третього хлопчика вдалось дістатись човном, так як лід уже в багатьох місцях уже був поломаний.

На жаль, одна дитина, 2007 року народження, від переохолодження загинула – її доправили до берега вже без ознак життя.

Двох хлопчиків віком 10-12 років шпиталізовано. За життя дітей борються медики. Лікарі поки не готові давати будь-які прогнози.

Шпиталізовано також і двох рятувальників. До вечора їх стан стабілізувався. Ігор Сарай був госпіталізований із загальним переохолодженням, а Юрій Бричук, окрім переохолодження, травмував уламками криги руки й вибив передні зуби. Нині життя співробітників ДСНС поза небезпекою.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber