1. Новини Закарпаття
  2. >

Люди можуть зіткнутися з проблемами: Астрологиня розповіла про найбільш несприятливий день січня

03.01.2023 21:02 Суспільство Лайт

Астролог Анжела Перл попередила людей про найнебезпечніший день у січні. В цю дату слід відкласти всі важливі справи.

Астролог Анжела Перл попередила людей про найнебезпечніший день у січні. В цю дату слід відкласти всі важливі справи.

2023 рік розпочався з фази ретроградного руху планети Меркурій. Він триває з 29 грудня та закінчиться 18 січня. Анжела Перл розповіла, що негативні події будуть не лише до закінчення фази ретроградного руху планети Меркурій, адже після цього розпочинається тіньовий період, пише УНІАН.

"Ретроградний Меркурій буде повертатися з 24 градуса Козерога в 8 градус, і потім знову від 8 до 24. Тіньовий період буде до 7 лютого 2023 року. З 18 січня вже справи почнуть просуватися вперед, але якщо ви хочете почати щось дуже важливе і надовго, тоді бажано не починати це до 7 лютого", - сказала Перл.

Також Анжела Перл закликає приділити особливу увагу даті 18 січня. Якщо неможливо відкласти важливі справи на період після 7 лютого, то їх можна намітити на будь-який день, крім дати розвороту планети. 

"Дати розвороту Меркурія є найбільш несприятливими. Літаки можуть затримуватися, ви можете потрапити в пробку і не встигнути на поїзд, машина може зламатися, можете забути вдома паспорт. Або будете в цей день щось бронювати і помилково вкажіть не той місяць або не той рік. Якісь такі прикрі помилки можуть бути", - резюмувала експерт. 

Читайте також: З таким татком нічого не страшно: в мережі показали наймиліше відео (ВІДЕО) 

Читайте на ГК:Відстрочка від мобілізації: що змінилося з 1 січня для військовозобов'язаних громадян
Читайте на ГК:Вирішив "заспокоїти" ножем: чоловік зарізав власну матір
Читайте на ГК:Стало відомо, який популярний фрукт найефективніше знижує тиск