1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Аж задрижали вікна: на Закарпатті стався землетрус

03.01.2023 16:17 Суспільство незвичайно

Наразі епіцентром землетрусу були Хуст-Виноградово, магнітуда його була приблизно 4 бали. Поштовхи відчули не всі, але хто знаходився у спокійному розслабленому стані, не могли не зреагувати.

Наразі епіцентром землетрусу були Хуст-Виноградово, магнітуда його була приблизно 4 бали. Поштовхи відчули не всі, але хто знаходився у спокійному розслабленому стані, не могли не зреагувати.

Сьогодні, 3 січня, на Закарпатті стався землетрус.

За даними моніторингового сайту Geocenter, о 15:28 к. ч. (о 13:28 за Грінвічем) було зафіксовано 2 епіцентри поштовхів - один в селі Бронька - 4 бали, другий в селі Довге - 3.7 бали.

«Зі мною рекоме заходило, – розповіла «Карпатському об’єктиву» Наталія Продан із Хуста. Хата одноповерхова, але відчувалося щось неймовірне. Було страшно. Ми живемо недалеко від залізниці, але поїзд у той час не проїжджав, та й від поїзду немає такого відчуття, нічого в будинку не ходить ходунком».

«Я пожартувала, що то землетрус, але не була впевненою, бо саме прибирала у будинку. Та саме зателефонувала сусідка і спитала, чи ми щось дивне не помітили», – зізналася інша хустянка Іванна Сабадош.

Як зазначили у Головному центрі спеціального контролю, з 2020-2022 рр. лише в районі Ужгорода було зареєстровано шість землетрусів, найбільш потужні – 19 і 27 квітня 2020 року з магнітудами 3,1 та 3.2 відповідно.

Крім того, за інформацією ГЦСК, майже рівно рік тому, на Закарпатті 13 січня сталося аж два підземні поштовхи магнітудою 2,1 та 1,5 за шкалою Ріхтера.

Нагадаємо, На Закарпатті знайшли тіло чоловіка, який зник напередодні Нового року 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:Закарпатець жорстоко помстився односельцю та вщент спалив його авто (ФОТО)
Читайте на ГК:Ховався у палаючому будинку: на Хустщині чоловік злякався рятувальників
Читайте на ГК:Вогонь миттєво охопив авто: у Хусті загорілося таксі (ФОТО)