1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Закарпатець самотужки "зліпив" електричну "машину" світла

3043
Суспільство Новини Перечина

Житель Порошкова на Перечинщині здивував соцмережу талантом.

Закарпатець самотужки "зліпив" електричну "машину" світла

В Україні тривають щоденні погодинні відключення світла. І хоч наразі, в новому 2023-му році, електроенергію почали вимикати на менше годин, люди продовжують запасатись альтернативними джерелами світла й обігріву осель.

Поки одні "запалюють" світло свічками, гасовими лампами, ліхтарями, поодинокі в цей час використовують генератори. Щодо останніх, придбати їх можуть далеко не всі, адже вартують "машини струму" від 20 тисяч гривень. До того ж їх обслуговування обійдеться ще утридорога, врахувавши години роботи електрогенератора й споживання ним палива.

Ну, аби не витрачатись на придбання "золотих" генераторів, метикуваті знаходять раціональний вихід у цій ситуації. От, наприклад житель села Порошково Туря-Реметівської ОТГ змайстрував самотужки цей самий пристрій та здивував соцмережу своїм талантом.


Трьохфазний генератор чоловік зробив із підручних матеріалів. Працює "машина струму", каже пан Віктор, відмінно, по три-чотири години вночі і здатна виробляти енергію до 220 вольт. Обороти регулює майстер бензиновим чотирикіловатним двигуном, який довелося йому придбати в одному із магазинів. За годину роботи електрогенератор споживає до 500 грам бензину, додає Віктор Павлюк.

Відеоролик можна переглянути тут.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber