1. Новини Закарпаття
  2. >

Зеленський: Ми перемогли Росію в битві за думки світу. Тиранія втратила контроль (ВІДЕО)

22.12.2022 17:07 Суспільство

Президент України Володимир Зеленський, виступаючи в Конгресі США, заявив, що російська тиранія втратила контроль і більше ніколи не "впливатиме на наші думки".

Президент України Володимир Зеленський, виступаючи в Конгресі США, заявив, що російська тиранія втратила контроль і більше ніколи не

Про це Зеленський заявив в Конгресі США.

Так, за словами Зеленського, попри всі перешкоди та похмурі сценарії, Україна не впала.

"Для мене честь бути в Конгресі США і звертатися до вас і до всіх американців. Попри всі перешкоди і похмурі сценарії, Україна не впала. Україна жива і б'ється. І це дає мені вагомі підстави поділитися з вами нашою першою спільною перемогою - ми перемогли Росію. у битві за думки світу. У нас немає страху. І ні у кого у світі не повинно його бути. Українці перемогли, і це дає нам сміливість, якою захоплюється світ. Американці перемогли, і тому вам вдалося об'єднати глобальну спільноту заради захисту свободи та міжнародного права. Європейці перемогли - ось чому Європа зараз найбільш сильна і незалежна, ніж будь-коли у своїй історії. Російська тиранія втратила контроль над нами і більше ніколи не впливатиме на наші думки", - сказав він.

При цьому Зеленський наголосив, що потрібно зробити все, щоб країни глобального Півдня також здобули таку перемогу.

"Але ми маємо зробити все, щоб країни глобального Півдня також здобули таку перемогу. Я знаю: у росіян теж може бути шанс на свободу, тільки коли вони переможуть Кремль у своїх думках. Але битва триває. І ми маємо перемогти Кремль на полі битви". Це битва не лише за землю, за ту чи іншу частину Європи, це битва не лише за життя, свободу та безпеку українців чи будь-якого іншого народу, який Росія прагне підкорити, це битва за те, в якому світі житимуть наші діти та онуки, їхні діти та онуки. Вона визначить, чи це буде демократія — для українців та американців, для всіх", - заявив лідер України.

На додачу до цього Зеленський зазначив, що цю битву не можна заморозити чи відкласти. Її не можна ігнорувати, сподіваючись, що океан чи щось інше захистять самі собою.

"Від США і до Китаю, від Європи і до Латинської Америки, від Африки та до Австралії - світ занадто взаємопов'язаний, щоб хтось один міг залишитися десь осторонь і одночасно в безпеці, коли триває така битва. Наші дві нації є союзниками у цій битві. І наступного року - вирішальний час у ній. Час, коли українська сміливість та американська рішучість мають гарантувати майбутнє нашої свободи. Свободи людей, які стоять за свої цінності", - додав він.

Нагадаємо, Це треба знати всім: як не купити у магазині зіпсовані через відключення світла продукти

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:Приречені на багате життя: астрологи назвали три знаки Зодіаку на які чекає розкіш
Читайте на ГК:Виїзд жінок за кордон обмежать?: відомо що чекає на військовозобов’язаних панянок
Читайте на ГК:Опалювальний сезон 2023: відомо що зміниться