1. Новини Закарпаття
  2. >

Чат-бот та офіційний телеграм-канал: «Закарпаттяобленерго» відтепер і в Telegram

16.12.2022 00:15 Суспільство

Зробили це для кращої комунікації зі споживачами.

Зробили це для кращої комунікації зі споживачами.

"Шановні споживачі! Від сьогодні працює офіційний чат-бот та офіційний телеграм-канал ПрАТ «Закарпаттяобленерго», які розроблені для покращення комунікації зі споживачами", - повідомили в пресслужбі обленерго.

 В чат-боті, зокрема, будуть публікуватись графіки включень/відключень електроенергії, відповіді на поширені питання. Також, за допомогою чат-бота споживачі електроенергії мають змогу повідомити про проблеми з електропостачанням, інформувати товариство про тривалі позапланові відключення, аварійні ситуації. 

Інформуємо, що офіційний телеграм-канал товариства має назву: «Закарпаттяобленерго. Офіційно.», його можна знайти за посиланням: https://t.me/zakarpatenergyofficial

Офіційний чат-бот можна знайти за посиланням https://t.me/zakarpatenergypower_bot для месенджера Telegram, або за посиланням viber://pa?chatURI=zakarpatenergypower для месенджера Viber. Назва офіційного чат-бота: «Закарпаттяобленерго. Чат-бот. Офіційно.»

Також продовжує працювати чат-бот ПрАТ «Закарпаттяобленерго» для передачі показів приладів обліку: https://t.me/zakarpatenergybot 

Важливо: всі інші чат-боти чи телеграм-канали нібито від «Закарпаттяобленерго» (саме так його презентують невідомі розробники) не є розробкою товариства!   

"ПрАТ «Закарпаттяобленерго» просить керуватися тільки офіційною інформацією, отриманою з офіційного сайту товариства – https://zakarpat.energy/, з фейсбук-сторінки товариства (https://www.facebook.com/Zakoblenergo/) та з названих вище телеграм-каналу і чат-боту.

Здолаємо всі труднощі, вистоїмо, переможемо! Все є і буде Україна!", - додали енергетики.

Читайте також: Будуть вимикати частіше: українцям варто готуватися до довшої відсутності світла, — експерт

Читайте на ГК:На Мукачівщині голову сільради викрили на незаконному збагаченні
Читайте на ГК:Агресивний плазун заповз у хату: на Закарпатті змія вкусила чоловіка (ФОТО)
Читайте на ГК:Підтримати може кожен: двоє дівчат з Виноградова стали фіналістками конкурсу “Міс Україна 2023”