1. Новини Закарпаття
  2. >

Білорусь готується до війни проти України, — Генштаб

15.12.2022 15:05 Суспільство ВАЖЛИВО

У Білорусі почали набирати людей до підрозділів тероборони.

У Білорусі почали набирати людей до підрозділів тероборони.

У прикордонних з Україною областях Білорусі заходилися створювати підрозділи тероборони та подовжили дію заборони на відвідування територій, що межують з Київською та Чернігівською областями. Такі дії, не виключають у Генштабі ЗСУ, є одним з кроків у рамках підготовки до участі у війні проти України.

Про це під час брифінгу сказав заступник начальника головного територіального управління Генштабу ЗСУ, бригадний генерал Олексій Громов.

"За наявними даними, у прикордонній з Україною Брестській області, минулого тижня тривав процес агітації вступу добровольців до підрозділів територіальної оборони. Під час проведення бесід кандидатам доводять, що під час впровадження в країні воєнного стану, їм видадуть зброю та амуніцію, а їхнім основним завданням буде оборона та охорона громад у складі підрозділів територіальної оборони. Водночас палата представників Білорусі схвалила законопроєкт про запровадження смертної кари за державну зраду для військовослужбовців та представників державної влади. Не виключено, що такі дії режиму Лукашенка є одним із кроків в межах підготовки до участі Білорусі у війні проти України", - сказав Громов.

Читайте на ГК:Батьки вже не обіймуть свого сина: 27-річний воїн зі 128-ої бригади віддав життя за Україну
Читайте на ГК:Українські захисники у грудні отримають додаткові виплати — Маляр
Читайте на ГК:Водіїв попереджають про небезпеку, яка на них чекає взимку