1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

На думку угорців, розпочати мирні переговори було б на користь українців — Nezopont (СТАТИСТИКА)

03.12.2022 14:30 Суспільство Думка

Згідно з останнім дослідженням Інституту Nezopont, на думку переважної більшості угорців (70 відсотків), мирні переговори були б на користь України, а не продовження війни.

Згідно з останнім дослідженням Інституту Nezopont, на думку переважної більшості угорців (70 відсотків), мирні переговори були б на користь України, а не продовження війни.

Незалежно від політичної приналежності, позиція більшості у всіх соціальних групах полягає в тому, що розпочаті мирні переговори були б на користь українців, пише MyHungary.

На думку семи з десяти респондентів (70%), Україна швидше має наполягати на початку мирних переговорів, у той час, як тільки кожен п'ятий угорець (20%) вважає, що продовження війни відповідає інтересам України. Менш поширений, але тим більше важливий висновок полягає в тому,
що на думку угорців із цього питання не впливають політичні переваги.

Проурядові та антиурядові респонденти вважають, що мирні переговори однаково відповідали б інтересам України (73 та 69% відповідно), тоді як прихильники війни становлять меншість в обох таборах (22 та 16% відповідно).

Існує національний консенсус на користь миру. Не лише найдосвідченіша вікова група старша за 70 років (84%), але навіть понад дві третини наймолодших 18-29-річних (69%) вважають, що мирні переговори більші на користь України. Повоєнні голоси не переконали і жителів столиці, які загалом більш відкриті до позиції брюссельського мейнстриму, на думку 69% із них, українці мають прагнути миру.

"У той час як активна частина західного світу виступає за продовження економічної війни та фінансування озброєнь, більш розсудлива половина світу закликає до негайного припинення збройних конфліктів та початку мирних переговорів. Останнє означало б мирний шлях врегулювання конфлікту, а не ухвалення ситуації, оскільки за війну розплачуються багато людей, і, очевидно, найбільше страждають українці", — пише nezopont.hu.

Нагадаємо, У Польщі масово скасовують виплати українцям

Читайте на ГК:Діти з Херсонщини прибули до Угорщини на десятиденний відпочинок (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Угорщина проти подвоєння фонду ЄС для передачі зброї Україні – FT
Читайте на ГК:Угорська екуменічна служба доставила на Закарпаття генератори та дитяче харчування: їх передадуть на Херсонщину