1. Новини Закарпаття
  2. >

Прогнози щодо війни в Україні не справдилися: у США розпочали перевірки у розвідці та Міноборони

28.11.2022 23:05 Суспільство

Неправильна оцінка можливостей російських та українських сил на початку вторгнення поставила в глухий кут розвідки всього світу, включаючи і фахівців у США.

Неправильна оцінка можливостей російських та українських сил на початку вторгнення поставила в глухий кут розвідки всього світу, включаючи і фахівців у США.

Розпочати перевірки доручили з Білого дому, проте відомства і так займалися цим самостійно.

Як повідомляє telegraf із посиланням на The Daily Beast, тепер у розвідувальних відомствах продовжуються перевірки, з метою зрозуміти, чому там вважали, що росії вдасться захопити Київ у перші дні війни.

Зазначається, що хоча в США і були точні в оцінці ймовірності того, що вторгнення почнеться, проте після цього стало зрозуміло, що решта прогнозів докорінно неправильна.

"Я впевнений, що розвідувальна спільнота займається серйозною перевіркою цього", — заявив колишній високопосадовець Пентагону Джеффрі Прайс.

Водночас експерт у галузі ядерної війни та безпілотних озброєнь Х’ю Гастерсон наголосив, що ту ж помилку зробила і російська розвідка. Також він згадав про те, що в подібну ситуацію потрапляв і СРСР у 1979 році перед вторгненням до Афганістану та США під час боротьби з повстанцями в Іраку.

На думку експертів, головний промах в оцінці ситуації в Україні можна пояснити тим, що після терактів у США 11 вересня 2001 року розвідки країн світу акцентували свою увагу на пошуку та ліквідації терористичної загрози, а не на зіткнення з великими державами.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, На Закарпатті утворилася черга в одному з КПП із Угорщиною 

Читайте на ГК:Ще одна масштабна пожежа в РФ: горить величезне підприємство (ВІДЕО)
Читайте на ГК:У Москві сталася масштабна пожежа: в торговельному центрі пролунали вибухи (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Казахстан та Узбекистан відмовились від "газового союзу" з рф