1. Новини Закарпаття
  2. >

Ілона Маска можуть позбавити громадянства та посадити за ґрати: що він накоїв

22.11.2022 19:52 Суспільство

Активісти Capitolhunters знайшли докази, що диплом Маска – підробка, він ніколи не вступав на PhD до Стенфорду, а значить – не мав права на американський паспорт.

Активісти Capitolhunters знайшли докази, що диплом Маска – підробка, він ніколи не вступав на PhD до Стенфорду, а значить – не мав права на американський паспорт.

Розслідувачі Сapitol Hunters знайшли та опублікували документи, які свідчать про те, що американський олігарх Маск у 90-х роках був нелегалом, а його документи про вищу освіту — підробка.

За інформацією джерела, диплом Маска про вищу освіту з фізики є фейковим. Також розслідувачі знайшли докази, що мільярдер не поступав на програму PhD у Стенфорді і диплома у нього теж немає.

- У нього немає ступеня бакалавра в галузі фізики чи будь-якої іншої технічної галузі. До аспірантури не потрапив. Кинув школу 1995 року і був нелегалом, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 1995 року Ілон Маск кинув навчання і не мав легальних підстав перебувати на території США. Сам Маск родом з Південно-Африканської республіки.

У 1997 році у нього з’явився диплом бакалавра. Розслідувачі зазначають, що це була підробка документів, які дозволили Маску залишатися в Сполучених Штатах.

Варто зазначити, що підробка документів та порушення міграційного законодавства є серйозними злочинами, які можуть коштувати Маску громадянства або ув'язнення.

Читайте на ГК:«Я вбив його, тому що хотів потрапити у в’язницю»: українця засудили на 17,5 років тюрми в Празі
Читайте на ГК:Катастрофа усього людства: оприлюднили страшні й маловідомі факти про Голокост
Читайте на ГК:Між собою розмовляли російською: двох жінок прийняли за українок та висадили з автобусу (ВІДЕО)