1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На закарпатських вулицях нарікають на вибухи: що відомо?

22.11.2022 11:00 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

У закарпатських громадах жителі не стримують нарікань.

У закарпатських громадах жителі не стримують нарікань.

Мова йде про гучні вибухи від петард. Жителі відзначають: останнім часом вони почастішали.

На постійні піротехнічні постріли скаржаться жителі Перечинщини. За словами господарів, так розважається молодь. Зокрема, люди обурюються на малолітніх дітей та батьків, що дозволяють малечі займатись такими забавами у цей час.

Не залежно, від того що в Україні триває війна й використання піротехніки заборонено, від петард не усі поспішають відмовитись.

- То біда із тими петардами. Якось думала, що цього разу діти менше їх купуватимуть й підриватимуть. Адже війна в Україні, мали би совість. Батьки б їм якось роз'яснили, що то не можна. Та де там, вони луплять і луплять. Аж вікна трясуться,- обурено каже пані Людмила.

- Недавно так лупнуло, ніби снаряд поруч десь вибухнув. А то стріляли петардами з різних сторін дітлахи. Ми аж вибігли із будинку, не розуміли, що сталось, - додає жінка.

- Ніщо не вчить розуму ту дітвору. І без пальців залишаються від тих петард, і глухими стають. Пригадую нещасний випадок у нашому селі, через ту саму петарду у школі, - розповідає Олена Василівна. - І зараз діти приносять до школи петарди, а йдуть додому, по дорозі чи то у двір комусь кинуть, чи старшій людині під ноги. А було і таке, що забавляючись, діти метали петарди у капюшони або кармани один одному.

- Дивно. Та що далі буде із тих дітей, коли то не розуміє. Не договориш ніяк. Учора ішла додому з роботи, вже примирькалось, а на вулиці так петардами луплять, шо серце стає у п'яти. Можеш кричати, учити розуму. То би за вуха узяти і накрутити,- обурюється пані Вікторія.

Нагадаємо, «Отримують важкі стреси під час цих вибухів»: до Президента України звернулися із надзвичайно важливою вимогою.