1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Зірки шоу-бізнесу та легенди футболу зіграють матч в Ужгороді задля допомоги ЗСУ

20.11.2022 20:04 Суспільство Актуально

Благодійний матч «Футбол заради Перемоги» за участі легенд українського футболу та зірок шоу-бізнесу – 27 листопада о 12:00 на стадіоні «Авангард» в Ужгороді.

Благодійний матч «Футбол заради Перемоги» за участі легенд українського футболу та зірок шоу-бізнесу – 27 листопада о 12:00 на стадіоні «Авангард» в Ужгороді.

Матч відбудеться за підтримки Міністерства Молоді та Спорту України, Закарпатської обласної військової адміністрації, Ужгородської міської ради та Української Асоціації Футболу.
Головна мета заходу – збір коштів з продажу квитків та донатів під час матчу та його трансляції на потреби Збройних Сил України. 

Гостями та учасниками події стануть:
Відомі спортсмени та співаки (Василь Вірастюк, Сергій Конюшок, Станіслав Медведенко, Tricky Nicki, DASHKOVA, КилимМен з гурту KALUSH та інші);
Легендарні футболісти України, такі як Владислав Ващук, Юрій Максимов, Едмар де Ласерда, Євген Селезньов, Ігор Циганик, Олександр Романчук, Василь Сачко, Тарас Михалик, Володимир Єзерський, Олег Шилаєв та інші;
Відомі гумористи та телеведучі (Євген Кошовий, Степан Казанін, Юрій Крапов, Володимир Шумко, Катерина Нікітіна, Костянтин Трембовецький, Марк Куцевалов, Ірина Гатун – «Квартал 95», Дмитро Сидоров, Сергій Лиховида);
Популярні українські блогери (Віталій Гордієнко, Nick Golev, Антон Скуратов).

Протягом всього матчу проходитиме благодійний ярмарок, на якому гості зможуть придбати смачний куліш, зігріваючий глінтвейн, чудові місцеві вина, сири та ковбаси, а також багато інших смаколиків. Весь прибуток буде також йти на потреби військових. Трансляція матчу відбуватиметься на телеканалі «2+2».

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, Чи будуть вихідні на Новий рік та Різдво в Україні: на що варто чекати